1472
1411
عنوان

مشق شب

197 بازدید | 28 پست

بچه ام امسال کلاس اوله روانیم کرده .باهوشه ولی تا میاد مشق بنویسه میگه میرم ازمایش علمی انجام بدم یا با مداد ها بازی میکنه تهدید و تشویق هیچ فایده ای نداشته‌ گفتم دیگه اگر ننوشتی فردا همینجوی برو معلم بفهمه که چقدر بی انصباطی .

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436

اوه اوه پسر خاله منم اینجوریه کلاس دومه تو املا یا مشق یه کلمه مینویسه ۵ دیقه کارتون میبینه مدادومیندازه با داداشش بازی میکنه گاهی میرم خونشون پیرم میکنه انقد که بازیگوشه و میگم بهش بنویس

رفت؟به درک،خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه

پسر منم همینجوریه دوتا دونه مینویسه دوساعت حرف میزنه وقتیم مینویسه باذوق تشویقش میکنم بدتر انقد خوشحال میشه میاد بغلم بوسم میکنه 😅داستان دارم باهاش

خدا جونم به خاطر همه ی چیزایی که بهم دادی ممنونتم  
1449

عزیزم من دانشجو معلمم 

اول اینکه بهش فشار نیار یا استرس وارد نکن

بعدم بهش اجازه بده مشقاشو یه خط یه خط بنویسه مثلا یه خط بنویسه یه کارتون ببینه خط بعد رو بنویسه خوراکی بخوره به همین صورت تا آخر

وقتی هم مشقاشو نوشت تشویقش کن

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...
عزیزم من دانشجو معلمم  اول اینکه بهش فشار نیار یا استرس وارد نکن بعدم بهش اجازه بده مشقاشو یه ...

اخه دوتا مینویسه میگه تلویزیون ببینم بعدش دیگه باید کلی باهاش صحبت کنم خاموش کنه ادامه اشو بنویسه .

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
پس کاری بهش نداشته باشم 

وا یعنی چی ک ب تکلیف بچه کار نداشته باشید بچه کلاس اوله عادت نداره خب بامهربونی بهش بفهمون تهدید تنبیه هیچ چیزیو عوض نمیکنه تشویقش کن براش هدیه بخر کلاس اوله اگ از الان بهش کارنداشته باشی از پایه ضعیف میشه تا اخر ابتدایی همش باید سرکله بزنی همشم معلم میگه ازپایه ضعیف اومده بالا

💜میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین💜
1457