2733
2734
عنوان

واااایی خدا چه غلطی کردم رفتم این رشته :-😖

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 67 پست
سطحم خوبه میتونم قشنگ حرف بزنم لیسانس زبان انگلیسی دارم ولی خیلی اشتباه کردم 

رشته خوبیه اتفاقا.

تابستونا بچه ها خیلی استقبال میکنن

اول از آموزشگاه شروع کن

نفری  ساعتی۸ تمن خوبه ک واسه شروع 

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
شما اموزش زبان خوندید درستع؟ یا ادبیات زبان ؟ چند سال طول کشید تموم بشه لیسانس بگیرید؟

مترجمی زبان انگلیسی خوندم سه ساله لیسانس گرفتم معدلمم 18هست

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشته خوبیه اتفاقا. تابستونا بچه ها خیلی استقبال میکنن اول از آموزشگاه شروع کن نفری  ساعتی۸ ت ...

نفری نیست که 

کل کلاس آموزشگاه ساعتی هشت تومن یعنی یک جلسه یک ساعت و نیمه ۱۶ تومن

2731
رشته خوبیه اتفاقا. تابستونا بچه ها خیلی استقبال میکنن اول از آموزشگاه شروع کن نفری  ساعتی۸ ت ...

نفری نه عزیزم ساعتی هشت میدن یعنی یه کلاس دو ساعته روزانه میشه 16

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
نفری نیست که  کل کلاس آموزشگاه ساعتی هشت تومن یعنی یک جلسه یک ساعت و نیمه ۱۶ تومن

خاهر کوچیکه ی من میره کلاس زبان

باتوجه ب تعداد ب تیچرشون حقوق میدن

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2738

ارشدتو بخون

مدرس دانشگاه شو

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
ارشدتو بخون مدرس دانشگاه شو

مدرس دانشگاه شدن سطح علمی بالا میخئاد مقالات علمی میخواد 

بدجور تو دلم خالی شد😢

استارتر نمیتونی واسه فوق  لیسانس اموزش زبان بخونی تا بتونی استاد دانشگاه بشی؟؟

چون فوق مترجمی ایتطور که من شنیدم نمیتونن استاد بشن 

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
2706