2737
2739

خیر سرم فکر کردم زبان انگلیسی بخونم همه جا برام کار ریخته الان دفترچه آزمون استخدامی دستگاهای اجرایی رو نگاه میکردم تنها رشته ای که کار براش کمه زبان انگلیسیه دو سه تا دبیری زبان فقط زدن اونم تازگیا میخوان از مدارس حذف کنن تو اموزشگاهها هم که ساعتی هشت تومن میدن که نمیصرفه 😢 برا آموزشگاه زدنم که شرایط ویژه میخواد مثل سن بالای 28و سابقه تدریس تو مراکز دولتی و مهمتر از همه پووول گنده😭

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

الان کامل مسلطی ب زبان انگلیسی؟

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاگرد خصوصی بگیر

عزیزم تو آموزشگاه تدریس میکنم ساعتی هشت میدن شاگرد خصوصیارم خود آموزشگاه بر میداره به ما درصد میده 

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2731

اگه  تهرانی  برو  تیچر زبان مهدشو  البته  مناطق بالای تهران 

حقوق خوبی میدن

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
2738

دوستان توجه کنید !!! قسمت سوپر مارکت دیجی کالا تخفیف باور نکردنی گذاشته مثلا این بسته سینه مرغ 44 هزار تومنه 16% تخفیف خورده شده 36 هزار تومن بقیه مواد خوراکی وشویندهاش هم تخیف باو نکردنی خورد جالب تر این که زیر 3 ساعت براتون میفرسته در خونه ، خواستید بخرید این لینک خریدش از دیجی کالا یه سر بزنید ببینید    

https://affstat.adro.co/click/018d98d3-fbba-4ed1-bd41-7426f755fa14

وای من ترم یک اموزش زبانم 😓😔

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
الان کامل مسلطی ب زبان انگلیسی؟

سطحم خوبه میتونم قشنگ حرف بزنم لیسانس زبان انگلیسی دارم ولی خیلی اشتباه کردم 

اگه  تهرانی  برو  تیچر زبان مهدشو  البته  مناطق بالای تهران  حقوق ...

ممنوعه عزیزم تو مهد کودکا و مدارس ابتدایی

سطحم خوبه میتونم قشنگ حرف بزنم لیسانس زبان انگلیسی دارم ولی خیلی اشتباه کردم 

شما اموزش زبان خوندید درستع؟ یا ادبیات زبان ؟

چند سال طول کشید تموم بشه لیسانس بگیرید؟

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
2706