2733
2739
عنوان

خدایی این سریال ستایشو تو ی کشور پیشرفته ساخته بودن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5747 بازدید | 364 پست
مرد چی اگا زنش فوت کنه همه بهش حق میدن چهل نشده بره زن بکیره تشویقشم میکنن اون زن میتونه مثل مادر با ...

به نظر من اشکال نداره..داشتن همدم خیلی مهمه..ولی اگر همدم واقعی باشه..مثلا ستایش بعد ۲۰ سال همدم واقعیشو پیدا کرد..ولی اینی ک۴۰ نشده زن میگیره یا شوهر میکنه مشخصه فقط خواسته بره..عشق و خواستن و تعلق خاطر و اینا واسش بی اهمیت بوده و تاییدش نمیکنم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غر نیست تحلیل فیلمه  خیلی بد ساخته شده توهین به شخصیت زن و تحقیر زن و نادیده گرفتن حقوق زن رو ...

دقیقا انتقاداته ک معایبو رو رفع میکنه وقتی هر چی بسازن فقط بشینیم نگاه کنیم و نظری ندیم خب همینطوری روندشون ادامه پیدا میکنه

انتقاد و نقد غر زدن نیس

2728
مال شبکه جم ک بهترازایناس

فرقی نداره همشون چیپ و درجه 3و4 ان... یه مشت بی مفهوم

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
خیلی گیر بود چند دفعه اومد خواستگاری پیغام پسغام هدیه گل ......  مامانم همش جواب رد میداد دیگه ...

من خودم اگر باشم..مثلا اقا خیلی مرد خوب و اقایی باشه و مادرمم دلش باشه حتما به حور شدن وصلت کمک میکنم👌👌

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
دختر داییه دلش پیش این نبود پس فردا خیانت میکرد

اتفاقا بنظرم مردای سن بالا جذاب ترن من تو تیم خانوم مظفری ام کیسای بهتری بودن ستایش اخرین انتخابه😁

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
یه بار یه آقایی اومده بود خواستگاری با داداشم رفتیم حسابی از خجالتش درومدیم ..... یعنی چی یه لندهور ...

خب مادرت چه گناهی داره ؟ وقتی خودتو بذاری ب جای زنی ک شوهرشو از دست داده میبینی خیلیم عجیب نیس دوباره ازدواج کردنش

شما بیشتر ب شرایط خودت فکر کردی تا مامانت

2738
به نظر من اشکال نداره..داشتن همدم خیلی مهمه..ولی اگر همدم واقعی باشه..مثلا ستایش بعد ۲۰ سال همدم واق ...

عشق فقط یکباره بنظرم

من هم با نظر شما موافقم

یک همسایه داشتیم در سن ۵۵ سالگی در یک تصادف پسر نوه و شوهرش رو از دست داد

به سال نکشیده ازدواج کرد

فرقی نداره همشون چیپ و درجه 3و4 ان... یه مشت بی مفهوم

اره ولی گاهی ی چیزایشون خوبه مثلامن خدابامن است ودوس داشتم یکی ی اکانت بنام خداساخته بودهرکی مشکلی داشت خبرمیدادوحل میشدخیلیییی جالب بود

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊
همچين قشنگ تعريف كردي اخه انگار همه قسمتها اشو ميشيني ميبيني    منكه يهو تو خونه كسي يه پن ...

آخه سریال پیچیده ای نیس همه فیلم تو همین چند تا جمله ای ک گفتم خلاصه میشه اصلا دقت نیاز نداره ک متوجه جریان سریال بشی

اره ولی گاهی ی چیزایشون خوبه مثلامن خدابامن است ودوس داشتم یکی ی اکانت بنام خداساخته بودهرکی مشکلی د ...

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
این همه بی قانونی و گرونی و بدبختی تو کشور هس صدامون در نمیاد و سکوت کردیم اونوقت گیردادیم ب یه فیلم ...

زورمون نمیرسه ولی صدامون ممکنه برسه به گوش کارگردان و نویسنده و  رئیس صداو سیما ک دیگه از این فیلمای مزخرف نسازن

به نظر من اشکال نداره..داشتن همدم خیلی مهمه..ولی اگر همدم واقعی باشه..مثلا ستایش بعد ۲۰ سال همدم واق ...

ولی من همش نگرانم میگم اگه شوهرم زبونم لال یچیزیش بشه خیلی راحت میتونن بچه تو زندگیت و ازت بگیرن یا باید مثل ستایش بگیری و فرار کنی جایی ک دسته کسی بهت نرسه لعنت به قانونه ایران😭😭😭

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2706