2737
2734
عنوان

خدایی این سریال ستایشو تو ی کشور پیشرفته ساخته بودن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5747 بازدید | 364 پست
امروز برنامه بدون توقف قبل از ستایش پخش شد کارشناس برنامه علنا گفت هیچ اشکالی نداره مرد همسردوم بگیر ...

واقعا؟ من ندیدم واااای خدایا دارن با مردم چکار میکنن آخه این مجوزا چیه صادر میکنن؟

زندگی ملت همینطوری هم رو هوا هست فقط مونده زن و شوهرا مدام سر دو همسری بودن هم بحث کنن

واقعا؟ من ندیدم واااای خدایا دارن با مردم چکار میکنن آخه این مجوزا چیه صادر میکنن؟ زندگی ملت همینطو ...

منم ندیدم ولی از دوستام شنیدم... واقعا مردی ک دو تا زن داشته باشه مسئولیت پذیره خوبه خانوما هم ب همین روش مسئولیت پذیری بی نهایتشونو ب آقایون نشون بدن ... والا حالا ک این همه مسئولیت پذیری پخش میکنن ما عقب نمونیم

برایم وطن باش برایت شهید خواهم شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ندیدم ولی از دوستام شنیدم... واقعا مردی ک دو تا زن داشته باشه مسئولیت پذیره خوبه خانوما هم ب همی ...

حالا نمیخواد این حرفارو خیلیم جدی بگیری شما مسئولیت پذیری بالایی داری من تائیدت میکنم

حالا نمیخواد این حرفارو خیلیم جدی بگیری شما مسئولیت پذیری بالایی داری من تائیدت میکنم

مرسی از تائیدت 

داشتم خودمو آماده میکردم برم مسئولیت پدیریمو ثابت کنماااا

برایم وطن باش برایت شهید خواهم شد...
2731