2733
2734
عنوان

خدایی این سریال ستایشو تو ی کشور پیشرفته ساخته بودن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5748 بازدید | 364 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میدونی عاشق نبود؟ مگه میشناسیش؟

یعنی عاشق بودو شما رفتین دکش کردین؟😐😐😐😐😳😳😳😳😳😳

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2742
غر نیست تحلیل فیلمه  خیلی بد ساخته شده توهین به شخصیت زن و تحقیر زن و نادیده گرفتن حقوق زن رو ...

این همه بی قانونی و گرونی و بدبختی تو کشور هس صدامون در نمیاد و سکوت کردیم اونوقت گیردادیم ب یه فیلم ک چاره ش فقط ندیدنه 

گنده نکنین رختخواب چیه رو مبل و ملحفه کشید😁 ولی فازش چی بود دوشنبه تازه میخوان عقد کنن اون جاش و از ...

😁😁😁😂😂😁😂😂😁😁😁خاک بر سر به جای اینکه پسره خونه بگیره بره خونه ش داره پسره رو داره میاره خونه خودش

خدایی کارش خیلی ضایع بود که مبلو مثل تخت درست کرد و بالش هاشو مرتب میکرد

یعنی الان من میتونم طلاق بگیرم بعد مهریه ام میشه گرفت

ببین این تو عقدنامه نوشته از وکیل هم شنیدم ولی اینکه مهریه تو چه طور بگیری احتمالا قسطی می شه دیگه اره کسی که شوهر یا زنش بیماری صعبالعلاج داشته باشه یا عیب و ایرادی که قبل عقد مخفی کرده باشن یا زندان بیشتر از ی مدتی می تونه راحت جدا شه 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2740
مادر همیشه مادره .مطمئن باش هر جا بره بیشتر از همه و همیشه بفکرته .اونم انسانه و نیاز به همدم داره ه ...

درسته ولی نمیدونم چرا تصور اینکه با مرد دیگه ولو اینکه اون مرد همسر قانونیش باشه حالمو به هم میزنه

چی بگم شما هم درست میگی اما الان پدر واقعی بچه باهاش چه رفتاری میکنه ......حالا ببین ناپدری چطور می ...

مرد چی اگا زنش فوت کنه همه بهش حق میدن چهل نشده بره زن بکیره تشویقشم میکنن اون زن میتونه مثل مادر باشه😕

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

سلام 

باهاتون کاملا موافقم علاوه بر این اون اقای عرب رو طوری نشون میده که انگار اولین باره داره پرتقال میبینه .و هر بیسوادی میدونه که بهترین میوه های دنیا در امارت و کشورهای عربی به فروش میرسه .

یک زن خواسته بعد از 30 سال از حق طبیعی خودش استفاده کنه . همه ناراحت شدند . بهش بیمعرفت میگند . دورشو خالی میکنند . حال اینکه خود فردوس به خودش حق میده که از اون خانوم خواستگاری کنه .انگار مغز این اقای نویسنده داره در دوران باستان یذ میکنه .هرچند . میخواد معضلات رو بگه اما درست درنیامده . سریالی که واقعا چرا یک خانم بعد مرگ همسرش حتاگر بچه هاش بزرگ بشند .نمیتونه از حق انسانی خودش استفاده کنه ؟ 

به دوستانی که میگن چرا الکی تفسیر و تحلیل میکنید بشینید فیلمتونو ببینید یا نه دوست ندارید اصلا نبینید میگم. اول اینکه روحیه نقاد و جز بین خودتون را تقویت کنید حتی در سریالها و برنامه های تلوزیون چرا چون جامعه ما به شدت از نلوزیون بعنوان رسانه فراگیر و برتر تاثیر پذیره هرچه نگاه نقادانه داشته باشید برنامه سازان بیشتر توجه میکنند.ما و بچه های من تو جامعه ای زندگی میکنن که تلوزیون بشدت تاثیر دارند و الگو سازند. دوم اینکه حتی من که خیلی بیننده این سریالها نیستم حق تفسیر  دارم چون از جیب بنده و شما این برنامه ها درست میشه. پس فمر نکنید چون یه عده غر میزنن پس چرا میبینن .

تا وقتی مشتری این خزعبلات هست میسازن مثه همین چرت و پرتای ترکی که جم میذاره...

مال شبکه جم ک بهترازایناس

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊
یعنی عاشق بودو شما رفتین دکش کردین؟😐😐😐😐😳😳😳😳😳😳

خیلی گیر بود چند دفعه اومد خواستگاری پیغام پسغام هدیه گل ......  مامانم همش جواب رد میداد دیگه دیدیم مردک آدم بشو نیست رفتیم یه کاری کردیم دو ماه از خونه نمی تونست بیاد بیرون.....

2706