2733
2734
جدی اینجوری گفتی تاثیر داشت؟؟

برای من که داشت البته نگفتم همین الان بیا ولی گفتم قصدت برام مهمه چون من خانواده سنتی داشتم مامانم بشدت کنترل گر بود و به اون صورت آزاد نبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودم اصلا به این فکر نمیکنم چون کاملا خودمو کافی دیدم برای زندگیم تا اخرین نفس فقط سوال بود برام چر ...

تو رو خدا ازدواج نکنید بزارید ما خانوماهم راحت زندگیمونو بکنیم 

اگ برمیگشتم عقب ب هیچ وجه ازدواج نمیکردم 

فقط یک نیمه لیوان رو نباید دید 

هرزندگی ای خوب و بد رو کنار هم داره ازدواجم سختی و مسئولیت و آرامش و ... رو داره 

میشه گفت کسی ک تنهاست و مسیولیتی نداره و .... فقط تنهاباشه میتونه خوشبخت باشه؟

انسان تو زندگیش نیاز روحی هم داره البته ن هر ازدواجی این رو موافقم ک خوب نیست شاید بدترم باشه

2740
عه من مهندس دوس داشتم😂😂😂😂

من خودمم دوس دارم پزشک باشه شوهرم😂 البته چون اونیکه دوسش دارم پزشکی میخونه اینو میگم😁😂😂😂

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
اره ۱۸ سالمه واسم خواستگار اومده  دو دلم قبول کنم یا نه چون اینجا میگن تو این سن ازدواج نکنین ...

فعلا زوده 

به اولین خواستگارت زود بله نگو ک پشیمون میشی

اما ازدواج درست با یه ادم سالم کنی جواب تمام این سوالایی ک پرسیدی رو پیدا میکنی

تو رو خدا ازدواج نکنید بزارید ما خانوماهم راحت زندگیمونو بکنیم  اگ برمیگشتم عقب ب هیچ وجه ازدو ...

لازم نیست قسم بدی حالا هم دیر نشده که

اگه ناراحتی طلاق بگیر دیگه😉

2706