2733
2739
من احساس میکنم نسل ۶۰ و۷۰گول خورد چون کودکی ونوجوانی ما بارسانه ها و سریالای مردای پاک ورمانتیکی پرش ...

چرا عزیزم؟اتفاقا پسرای دهه ۶۰ خیلی مسئولیت پذیر ترن.

البته من اگر الان مجرد مونده بودم شاید دیگه ازدواج نمیکردم فقط دوست پسر میگرفتم 😁‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیتونم تصور کنم که حتی یه روز شوهرم نباشه

شوهر خوب به کل دنیا و سختیاش می ارزه

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥
2731
من تازه ۱۸ سالمه  الانم واسم خواستگار اومده  همه میگن مورد خوبیه  ولی خودم دو دلم& ...

عزیزم خوب فکر بکن ۱۰۰درصد که نه حداقل ۸۰درصد اونی که تو میخوای باشه من ۱۷سالم بود فکر میکردم خیلی میفهمم الان روزی هزار بار میگم من چرا اینو انتخاب کردم بخاطر ۳۰درصد

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
با این که با ازدواج موافقم اما با ازدواج در سن پایین به شدت مخالف

کاش بفهمن و ب حرف گوش کنن نمیدونن ک ته این راه هیچی نیس 

از مجردیت لذت ببر درس بخون سفر برو چ کاریه بدو بدو خونه شوهر 

واسه ازدواج دیر نمیشه ک 

ولی متاسفانه نمیفهمن اینو 

😂😂😂😂😂 دیروز به همکارم میگفتم من بعد ازیه سال بهش گفتم ببین من وقت اضافه ندارم با تو بیام سینما ...

عین من. همش احساس اتلاف وقت داشتم😃

به هر طریقی بحث ازدواجو پیش میکشیدم😅 نمیذاشتم بگذره ها. همون هفته اول😄

خدا شوهرمو خیر بده همون روز اول گفت من هدفم ازدواجه و هرجور شده باهات ازدواج میکنم. کارمو خیلی راحت کرد. خدا پدرشو بیامرزه😅

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
2740
خودت چی فکر میکنی 🤔🤔🤔

خودم اصلا به این فکر نمیکنم چون کاملا خودمو کافی دیدم برای زندگیم تا اخرین نفس

فقط سوال بود برام چرا یکیو بیاریم بچسبونیم به خودمون خرجشو بدیم غرم بزنه لجبازیم بکنه!!؟

اره ۱۸ سالمه واسم خواستگار اومده  دو دلم قبول کنم یا نه چون اینجا میگن تو این سن ازدواج نکنین ...

قبول نکن 

منم ۱۸ازدواج کردم الان مث چی پشیمونم روزی هزار بار میگم غلط کردم کاش ۳۰سالگی ازدواج میکردم 

تو سن پایین ادم نمیتونه درست انتخاب کنه 

😁

یکیو میشناسم مثه خودت شوهری بود ولی فقط دنبالِ پزشک بود باهر دانشجوی پزشکی دوست میشد واسه ازدواج بهش فکر میکرد تهشم با یه پزشک ازدواج کرد 😂😂😂😂

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
چرا عزیزم؟اتفاقا پسرای دهه ۶۰ خیلی مسئولیت پذیر ترن. البته من اگر الان مجرد مونده بودم شاید دیگه از ...

کاری به پسرای ۶۰ تنها ندارم روحیه مردا رو میگم منظورم اینه که اونقدری که تو فیلما رمانتیک وشاهزاده سوار بر اسبن نیستن مردا...گاهی میشن ولی اونجوری که بهمون نشون میدادن جون میدادن واسه دختر و روی همه وایمیستادن خیلی کمن

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
2706