2733
2734

برو حقوق و تکالیف همسران رو مطالعه کن،بجای چرخ زدن اینجا

تاهم سوادت بیشتر بشه، هم با حقوق و تکالیف شرعی و قانونیت آشنا بشی، و بفهمی همه اون چیزایی که عرفرو فرهنگ ما بهمون یاد داده همه اش نه درسته و نه شرعی، بسیاریش من درآوردیه و هیچ پایه و اساس عقلی و شرعی و قانونی هم نداره

اتفاقا از لحاظ شرعی ،ینی براساس اونچه که خدا و ائمه گفتند مرد خیلی وظایف سنگینی درقبال همسرش داره، و تقریبا بیشتر کارایی که زنا وظیفه خودشون میدونن نه تنها وظیفه شون نیست بلک هوظیفه آقاست که یا باید خودش انجام بده یا اگر نمیتونه کارگر و دایه و پرستار بگیره، و اگر خانوما الان دارن بی چشمداشت این کارا رو میکنن از روی محبتشونه نه وظیفه 

اگه همه مثل تو نیمه خالی لیوان رو ببینن . نسل ما ایرانی ها منقرض میشه .

فقط اینجاست که مردم به هم توصیه میکنن بچه نیار !!!

شوهر به چه درد میخوره !!!

در حالی که ازدواج راهی برای برطرف کردن نیازهای عاطفی و روحی و جسمی هر دو طرفه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم ولی من از اول شوهری بودم با هرکی هم دوست میشدم قصدم ازدواج بود😆

من همینجوری بودم ازدواجی بودم اگر میدونستم بلاخره شوهر میکنم اون موقع راحتتر بود اعصابم از دوران مجردیم بیشتر لذت میبردم

2731
نمیدونم ولی من از اول شوهری بودم با هرکی هم دوست میشدم قصدم ازدواج بود😆

من احساس میکنم نسل ۶۰ و۷۰گول خورد چون کودکی ونوجوانی ما بارسانه ها و سریالای مردای پاک ورمانتیکی پرشدوپخش شد که با قصد ازدواج وخوشبختی به دختری نزدیک میشدن...اما واقعیت چیز دیگه ای بود وجهه خشن وسایر نقاط واقعی مردها به ما نشون داده نشد ولی دهه ۸۰و۹۰خیلی از چیزا براشون آشکار تره

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
تو منی یا من توام😅 منم خیلی ازدواجی بودم. ازدواج کردم آرام شدم😂

😂😂😂😂😂

دیروز به همکارم میگفتم من بعد ازیه سال بهش گفتم ببین من وقت اضافه ندارم با تو بیام سینما و کافی شاپ اگر قصدت ازدواجه بگو تا برناممو بدونم.همکارم طفلی هنگ کرده بود میگفت مگه میشه

😅😂

برو حقوق و تکالیف همسران رو مطالعه کن،بجای چرخ زدن اینجا تاهم سوادت بیشتر بشه، هم با حقوق و تکالیف ...

خب بخواهیم این کارا رو نکنیم مردای ایرانی ازدواج نمیکنن که میشه بگی خدمتکار بگیر دایه بگیر اونم میگه کوری نمیبینی ندارم

من احساس میکنم نسل ۶۰ و۷۰گول خورد چون کودکی ونوجوانی ما بارسانه ها و سریالای مردای پاک ورمانتیکی پرش ...

موافقم 

من خودم ب شخصه گول خوردم 😭😭😭

فک میکردم زندگی همش عشق و عاشقی و لحظات خوب و رمانتیکه 

نمیدونستم ۹۹‎٪بدبختیه شاید ۱‎٪خوب باشه 😢😢😢

2706