2737
2734
عنوان

تروخدا بیایید به امام حسین قسم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 173 پست

۱۵سال تفاوت سنی کافیه تا دو نفر از همدیگه دور بشن بدون دعوا بدون اختلاف بدون هر مشکله دیگه.حق داری واقعا بهت ظلم شده.به هردوتاتون ظلم شده 

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۵سال تفاوت سنی کافیه تا دو نفر از همدیگه دور بشن بدون دعوا بدون اختلاف بدون هر مشکله دیگه.حق داری و ...

😔😔😔😔 ۱۴ سالم بود نمیدونستم زندگی اینجوریه بابام چرا نامردی کرد بهم مامانم چرا 😔😔😔😔😔😔😔

ببینم دست بزن که نداره؟

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.
تو الان چند دق با ما گفتگو کردی جز عصبانیت و ناراحتی و بی اخلاقی و ناله و نفرین  چیزی ندیدم معل ...

نتونستم بخدا قلبم داره میترکه درد نمیکنه ها انکار یکی فشارش میده 😔😔😔

2738

ای بابا دختر فدای سرت که محلت نمیکنه الان سکته میکنی ول کن بابا توهم مثل خودش باش این قد به پر پاش پیچیدی فکر کرده کی هست از دماغ فیل افتاده 

هیچ باکیت نیس.خوبه خوبی.اگر سعی کنی آروم بشی.چندتا صلوات بفرستی خیلی موثره.یادخدا همیشه آرامش بخش هست 

2706