2737
2739
عنوان

تروخدا بیایید به امام حسین قسم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 173 پست
عزيزم من نصف سرم بخاطرتصادف پيچ ومهره شده يه چشمم رو ازدست دادم همش بيمارم وبعضي وقتهابه خداگله ميكن ...

بمیرم‌. من موقع هایی ک ناراحت میشم  دست پام درد مبگیره از ناراحتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمیرم‌. من موقع هایی ک ناراحت میشم  دست پام درد مبگیره از ناراحتی

دور ازجونت،بخدا عود روشن كن آهنگ مديتيشن بزار بعد توسكوت مراقبه كن نيم ساعت يك ساعت هرچه قدر كه انرژي منفي بره ببين چقدآروم ميشي،

2728
مارو خدا دوس نداره 😔😔😔😔 برم یه اب قند بخورم سر گیجه گرفتم 

من میگفتم خدا منو آفریده که اسباب خنده خودش رو جور کنه.وقتایی که عین چی تلاش میکنم باز زمین میخورم هی ازم بخنده اما تهش فهمیدم خدا عاشقمه منم که بی وفایی کرده بودم وگرنه اون همیشه منتظرمونه باور کن جدی میگم 

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.

خدا مثل بنده هاش حسود نیست بد بنده هاشو نمیخواد منم نمیگم خودش تو قران گفته کاش حدیث کسارو باصوت گوش کنی خیلی قشنگه تو رو خدا ازت خواهش میکنم از خدا و ائمه رو بر نگردن میدونم الان عصبی هستی ولی تو شیعه ی مرتضی علی  نمیونی بد باشی و کفر بگی

من جز خدا هیچ کسی رو ندارم هیچ کس یه اتفاقاتی تو زندگیم افتاده که خودمو برای حر لحظه خراب شدنش اماده ...

تاحالا دو دفعه با خوندن زیارت عاشورا حاجتم گرفتم از امام حسین.اونقدر با معرفته که غیر ممکنه ۴۰روز بهش سلام کنی جوابت رو نده حتی اگر گناهکارم بودم که بودم با جوابم رو داد

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.

عزیزم میدونم زندگی سخته ولی چاره ای نیست خودت را دلخوش کن بچسب به چیزهایی که بهت احساس خوشحالی میده از شوهرت یک مدت دور شو  زیاد دور و برش نباش به خودت روحیه بده مثبت باش تلقین های مثبت کن و حرف های مثبت بزن حتما حالت خوب میشه.

تو خیلی توانمندی داری خودت خبر نداری. خودت را دوست داشته باش.

فقط خدا ❤️❤️❤️
2740
تاحالا دو دفعه با خوندن زیارت عاشورا حاجتم گرفتم از امام حسین.اونقدر با معرفته که غیر ممکنه ۴۰روز به ...

اره امام حسین ته ته ته معرفت ته عشق ایشالله قسمتت بشه بری زیارت شاه نجف زیارت امام حسین