2733
2734
عنوان

تروخدا بیایید به امام حسین قسم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 173 پست
خودم راحت شم  بگیره خوشبخت شه 😔😔😔 خلاص شم انقد نسبت ب من بیخیاله بخدا خوابم نمیبره  از ...

زندگی بطور عادی خودش سخته با اینکارارو سخت ترش نکن.اول که توکل داشته باش به خدا.دوم که اینقدر ضعف نشون نده از خودت.بعدشم سعی کن دلیل این رفتارش پیدا کنی 

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینقدر اوچی بازی در میاری؟ چه خبرته؟ همه می خوان آرومت کنن خودت با همه تند حرف میزنی.. خوب ببین ...

من دل ندارم من دل ندارم چون زن شدم همیشع باید باهاش خوب باشم حرف بشنوم چرا انقد بی انصافید من چقد توان شکستو دارم ها چقد چرا نمیفهمید دردامو چرا نمیفهمید  البته حق میدم تا جای همدیگه نباشیم همین هارو میگیم خدا بزرگه اگه فک میکنی من بلد نیستم سرت بیاد بفهمی نصف شبی من چقد دلم خونه ک خوابمم نمیبره 

توهم خداتو شکر کن جای من نیستی 

دل بی غم در این عالم نباشد اگر باشد بنی آدم نباشد.

میگن وجود هرآدمی توی زندگیمون بی دلیل نیس.اونی که با پای خودش میاد با رفتارش ومحبتش کلا دنیاتو عوض میکنه انگار اومده بمونه اما نمیمونه.دلیلش چیه؟🤔فقط میاد که ازین تنهاترم کنه وبره؟همون اول بگو اومدم بشکونمت برم قبول میکنم ولی بعد یه مدت اینکارت هم میشکونتم هم میکشتم.
2731
۱۴ 

شوهرت چندسالشه؟

2738
من دل ندارم من دل ندارم چون زن شدم همیشع باید باهاش خوب باشم حرف بشنوم چرا انقد بی انصافید من چقد تو ...

تو نمی خوای زندگیت خوب شه.. فقط دنبال مقصر می گردی که اونم اصلااااااا خودت نیستی.. تا زمانی که به فکر حق و حقوقو... باشی زندگیت گرم نمیشه.. خواهشا هم برای کسایی که می خوان بهت کمک کنن آرزوهای دردناک نکن چون بدور از جوانمردیه... 

امیدوارم مشکلت حل بشه.. ولی تا وقتی خودت نخوای امکان نداره

یا حق

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..

نمیخوام قضاوت کنم .فکر کنم بهتره بری مشاوره.هر دوتاتون حق دارید.هم تو هم اون 

من دل ندارم من دل ندارم چون زن شدم همیشع باید باهاش خوب باشم حرف بشنوم چرا انقد بی انصافید من چقد تو ...

ما که نه تورو می شناسیم نه شوهرتو  فقط گفتی شوهرم حرف نمیزنه تو رابطه سرد ما که از خانواده و هفت جد ابادت و مشکلاتت خبر نداریم هی مگی به سرتون بیاد فلان بشین اگر اومدی باهت حرف بزنن این قد بد اخلاقی نکن شوهرتو و خانوادت بد کردن ما چی کار کردیم هرچی میگن حرف خودتو میزنی  پیام هارو میخونی فقط جواب بدی یکم فکر نمی کنی

تو نمی خوای زندگیت خوب شه.. فقط دنبال مقصر می گردی که اونم اصلااااااا خودت نیستی.. تا زمانی که به فک ...

من تنها نمیتونم دیگه از زندگی نا امیدم تو این چندسال زندگی یه روز خوب نبوده 😔

2706