2733
2739
عنوان

تروخدا بیایید به امام حسین قسم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 173 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من موندم این مردا وقتی میگن دوستدارم یا اصن ابراز احساسات میکنن واقعیه یا ن

هر چی که هست شاید از بین ۱۰۰۰ تا مرد یکیش جنس ظریف زن و بشناسه و به نیازاش آگاه باشه

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
2728
هر چی که هست شاید از بین ۱۰۰۰ تا مرد یکیش جنس ظریف زن و بشناسه و به نیازاش آگاه باشه

اونم دیگ موجودنیس

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2740
عزیزم با تف تف کردن کار درست نمیشه یکم بفکر کن شوهرتو بهتر مییشناسی از ادمای اینجا ببین باید چیکار ک ...

شوهرمو نمیشناسم نمیشناسم  خانوادم کردن هرکاری کردن تف به روشون بیاد عمرمو تباه کردن 😔😭

صدسال نمیخوام با اینهمه ک  من هروز گریه میکنم جونی نمونده ب مرگ مادر پدرم ارزومه بمیرم

عزیزم زندگیتو دوست داری؟اگه آره پس برای بهتر شدنش تلاش کن نه گریه دنبال علت سردی شوهرت باش بی دلیل نیست علتش رو اززیر زبونش بکش بیرون 

درمورد حرف زدن هم کلا آقایون حرف نمیزنن مگه خانومشون به حرف بگیره اخه غصه چیو میخوری دنیا دوروزه گلم

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍