2733
2739
عنوان

تروخدا بیایید به امام حسین قسم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 173 پست
پدر مادرش از خودش خر ترن 

خب پس اصلا اونارو ولش با پدر و مادر خودت اساسی حرف بزن یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه والا بخدا

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم اینجوریه .فقط موقع رابطه میبینمش .از سرکار میاد فقط میشینه یه جا تلویزیون نگاه میکنه بعد غذ ...

بچه وسط شما چیکار میکنه من بچمو از بدو تولد تو تخت خودش.میترسم له شه

اگرم شوهرم شب بوسم نکنه روشو انور کنه میپرم روش میرم اونورش تو یه وجب جا میخوابم انقدر اذیتش میکنم تا میخنده بوسم میکنه .بعدم مردا کم حرفن کلا باید ما شروع کنیم ما شاخ و برگ بدیم تا موتورشون روشن شه

عزیزم زندگیتو دوست داری؟اگه آره پس برای بهتر شدنش تلاش کن نه گریه دنبال علت سردی شوهرت باش بی دلیل ن ...

ب امام حسین ب پیر پیغمبر قسم حرف نمیزنه چرا منو مقصر میدونید چرا زن باید تحقیر شه خدااااااا    به امام حسین اینجوری مبگید دوس دارم  خودمو بکشم 

2728
چرا  اون منو بدبخت کرد که نزاشت ی روز خوش ببینم

عزیزم درسته ناراحتی ولی ناشکری نکن دقت کن که چی میگی 

اصلا بیا به خدا توکل کن از اهل بیت بخواه مشکلت رو حل کنن 

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
2738
ب امام حسین ب پیر پیغمبر قسم حرف نمیزنه چرا منو مقصر میدونید چرا زن باید تحقیر شه خدااااااا   & ...

چرا انقد الکی جبهه میگیری کسی نمیگه تو مقصری ولی بلاخره نفر دوم اون رابطه ای همه چی باز به تو برمیگرده انقد ناله نکن ادای قربانیهارم درنیار آروم باش قشنگ حرف بزن استفاده کن

چرا  اون منو بدبخت کرد که نزاشت ی روز خوش ببینم

حالا عصبانیتت رو کنترل کن  تو همیشه اینجوری از زمین و زمان ناراحتی شاید خودت بلد نیستی ارتباط برقرار کنی ببخشید ها بی احتدامی نباشه بلا نسبت همه بعضی زنا غر زدن رو اسمشو میزارن حرف زدن و میخوان ارتباط برقرار کنن مرد هام حوصله ندارن دایورت میکنن

چرا انقد الکی جبهه میگیری کسی نمیگه تو مقصری ولی بلاخره نفر دوم اون رابطه ای همه چی باز به تو برمیگر ...

تف ب خودم بابا از فردا زندگی نمیکنم با هر کی بخوام میرم منم حق زندگی دارم 

تف ب خودم بابا از فردا زندگی نمیکنم با هر کی بخوام میرم منم حق زندگی دارم 

اگه تو حرف زدن با شوهرت هم همینطوری میکنی پس مشکل از خودتم هست شاید