2737
2739

خیلی خوبه. من ۴ ماهه خریدم ماشین ظرفشویی بوش ۸ نفره . آلمانیش نیست . من اسپانیایی خریدم و فوق العاده راضیم سه چهار روز یه دفعه هم ظرفام جمع میشه‌. البته ماهی تابه و قابلمه و ظروف پلاستیکی رو توش نمیذارم . یه تخفیف زده بود که شده بود ۵ میلیون و نه صد. در کل وسیله فوق العاده خوبیه. پشیمونم چرا تا الان نخریده بودم

ماشین ظرفشویی دوو 14 نفره 3/900

سامسونگ 13 نفره 3/800

سامسونگ 14 نفره فک کنم 5/400

ولی ماشین ظرفشویی برای مهمونیا خوبه 

ما الجی 14نفره داریم رازی ایم عمه مم بوش داره رازیه

دوو هم ظرفشوییش خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همین کارو میکنم. البته قبلا که جلا دهنده داشتم می‌ریختم. ولی روش نوشته چن کاره و نمیخاد. دوسه ماه ...

ممنووون

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2728
میگم شما ماهی چقدر پول قرص و مایع میدین قرصاش خیلی گرون شده من نمیدونم چکار کنم تا به صرفه باشه و ب ...

پودر  ماشین ظرفشویی پریل بگیر قیمتش مناسبه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
ماشین ظرفشویی دوو 14 نفره 3/900 سامسونگ 13 نفره 3/800 سامسونگ 14 نفره فک کنم 5/400 ولی ماشین ظرفش ...

عزیزم ابن قیمت ها مال عهد شاه وزوزکه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2738
رومیزی؟

نه رومیزی نیست 14 نفره

دقیقا اوایل گرونیا خریدمش وقتی همه چیز داشت گرون میشد

من خریدم فرداش همونو میداد 4 تومن

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
عزیزم ابن قیمت ها مال عهد شاه وزوزکه

چی بگم والا من ماشین لباسشوییمو خریدم از اون مغازه الجی هفت کیلو 4/400

ماشین ظرفشوییمو فقط قیمت گرفتم اخر که همه چیم تکمیل شد ماشین ظرفشویی میخرم ایشالا

2706