2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه فیلمه و از صدا سیما ایران انتظاری بیش از این نمیره.ولی حق هر خانمی هست که بعد فوت یا جدا شدن همسرش حق ادامه زندگی داشته باشه.

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2731
زنگ بزنین 162  روابط عمومی شبکه سه .برای شهرستانها یه شماره دیگه ست چند رقمیه  انتقادتون ...

فدات عزیزم ان شاالله

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
متاسفانه بر عکسش صادق نیس برای افرادی با این فکرای پوسیده! یه زن اگه شوهرش مریض و مشکل دار باشه عیب ...

اره واقعا.. فدات شم عزیزم ایشالا ب لطف دعای شما

ولی شوهر من گفت چه اشکالی داره همه نیاز به همدم دارن😑😑😑😑😑دلم میخواد چشاشو درارم بعد من سریع زن ...

مال منم قبلا گف هم حق دارن ازدواج کنن😑😑😑😑 من خیلی ناراحت شده بودم چون عاشقشم فقط اونو واسه خودم میخوام بهش گفتم اگ زن بگیری اون دنیا عمرا بیام طرفت گف چ اشکالی داره جفتتونو باهام دارم 😑😑😑😑😑😑من خنگ حالا گفتم من اصلا ب هیشکی جز ت فکر نمیکنم اینو ک گفت خورد ت برجکم 😶😶😶😶ی مدت افسرده شده بودم بعد گفتم بیخیال بابا هر غلطی خواس بکنه والا

عزیزم ان شالله به زودی مادر بشی و تمام غصه هاتو فراموش کنی. دل شکستن کم چیزی نیست اونم همزمان دل ای ...

اره واقعا خیلی بده دلشکستن مثل اون اهنگ علیزاده که دم ب دیقه شبکه نسیم پخشش میکنه میگه خدا که فرشته اشو نمیده دست همه عکس های ارسالی بچه ها رو که پخش میکنه این اهنگم روشه اااای اتیش میگیرم

2740

مامان من وقتي٢٢سالش بود و دوتا بچه يك ساله داشت پدرم رو از دست داد و هرگز هم ازدواج نكرد با اينكه بسيار زيبا و موقعيت اجتماعي خوبي داشت

الان ٣٤سال گذشته و تنهاست و من و برادرم خيلي ازش دوريم 

هم ناراحتم كه تنهاست

و هم دلم نميخواست هرگز ازدواج كنه و كابوسم ازدواج مادرم بود فكر كنم خودش هم ميدونست و به خاطر ما تصميم گرفت مادر مجرد بمونه 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

آدم وقتی می میره ..اون دنیا براش انقدر زیباست که می گه همون بهتر که مُردَم...والا مرده ها برای خودشون حال می کنن اون دنیا

اونوقت ما بیایم قصه شوهرامونُ بخوریم

بی خیال بابا

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
اره واقعا خیلی بده دلشکستن مثل اون اهنگ علیزاده که دم ب دیقه شبکه نسیم پخشش میکنه میگه خدا که فرشته ...

اتفاقا دست همه میده جز اونایی که باید بده  

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706