2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والادخترمجردش اینجوری به سرعت شوهرنمیکنه

چه برسه ب زن بیوه بادوتابچه بزرگ ومخالف

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

منم ب شوهرم گفتم😁

مخصوصا میخام برم‌زایمان.حسابی اشکشو در اوردم😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بنظرم همه حق زندگی دارن بعدم اینکه اول ستایش عاشق اقای مظفری شدکه واقعاهم عذاب میکشیدبراهمین خواست دوری کنه ولی نشد که ازخاصیت عشقه ستایش میخوادازدواج کنه حق قانونی وشرعیه زنان علیه زنان نباشیم

ولی این سریال داره پطرای مجرد و ب سمت خانومای بیوه سوق میده ک ب نظرم جالب نیس 

از پیغمبر کسی بالاتر هست؟

۴۰ تا زن گرفت

۳۹ تا پیر و بیوه

حالا نیست مردای این جامعه خیلی تحفه هستند

زن بیوه شوهرش مرده که مرده،حالا چه اتفاق خاصیه

حالم از ستایش خیکی بهم میخوره مخصوصا ک با یه تصادف خواستگارش نظرش ک معلوم بود فیلمه کلااااااا برگشت اوسگل تو ک میخواستی چرا مث دختر بچه ها ناز و نوز کردی 

با چه رویی ام ب فردوس اینا گفت اه اه

خارجیا تو عقدشون میگن در سختی و خوشی در بیماری چ سلامتی به تو وفادارم بعد این خانومه. رفته برای دامادش زن گرفته بجهنم کهبچه دار نمیشه حالا اگر دامادش مریض بود دختره ترکش میکرد میشد خیانتکار

شکر

😂😂شوهرم میگفت این چه درسیه به مردم میدن.😂😂نمیشد این فیلمنامه روطوری دیگه مینوشتن

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2706