2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان 3ساعته خانومای سایت شورش کردن علیه ستایش هنوز توجامعه جانیفتاده انگار ک زن بعدمرگ همسرحق زندگی داره همه با فردوس هم نظرید اگرنویسندش بفهمه سکترومیزنه خانوم بزرگ ک حرفاش خیلی قشنگ بود طفلی ی زن بعدهمسر حق زندگی حق عشق حق ازدواج داردوالسلام

2728

من میدونم زودتر میمیرم با این که خیلی سخته ولی باید بعد من به زندگی ادامه بده

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
شوهرت چقدادم خوبیه 

اینارو گفت که اجازه بگیره من مردم با وجدتن راحت قبل چهلمم داماد بشه ساده ایا 😂😂😂😂😂

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

یکی از آشناهای ما مث ستایش ۲۲سال بعدازینک شوهرش مرده بود وعروسو نوه و داماد داشت ازدواج کرد الان چن ماه نیس ازدواج کرده بعداونهمه حرف و حدیث از طرف مردم شوهرجدیدشم فوت کردو دست از پا درازتر برگشت تو خونه شوهر قبلیه

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
2706