2737
2734
خانم‌بزرگ داشت خوب پیش‌میرفتا داشت از حقوق زنا دفاع میکرد یهو رید😐👋🏻خب یکی نبود بگه اسکول واسشون ...

والا منم پیش شوهرم اب شدم ینی چی مگه همه چی بچس .خب طلا ق میگرفت اینکه خیلی بده دوزنه بودن ادم هرروزش عذابه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا باورم نمی شد انقد بازخورد داشته باشه ازدواج ستایش ..یعنی واقعا همسر کسی فوت می کنه زن زندگی نباید بکنه...چه جالب ..چه مردم بی منطقی داریم ما..همین جوری که صیغه میشن بدبخت ا به جور دیگ گند میزنن..مثل دو تا زن همسایمون...که صیغه ایشون آبروشون و برد تو ساختموم..بعضی ها نیاز دارن چقد تقوا کنن ..خو نمی تونن ..یا اعتقاد ندارن

2728
شوهرمنم مدام داره فحش میده به ستایش  هی هم به من میگه زن نباید شوهر کنه بعد مرگ شوهرش  ی ...

بهش بگو چشم شما دور از جونت چیزیت شد من ازدواج نمیکنم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
شوهزم منم گفته چ لزومی داش ک تو این سن ازدواج کنه😦گفتم اتفاااقازنها بیشتر ب حمایت عاطفی و مالی و جن ...

فقط جنسی ک گفتی .فردا شب ب شوهرم بگم .یکم جیگرم حال بیاد اخه اسیرم از دستش 

2738

شوهر من هیچوقت یک قسمت از ستایش رو ندیده.ولی همیشه میگه مدیونی اگه بعد من ازدواج کنی😉😆😆😆.میگه باید به پام بمونی و اون دنیاهم واسه خودم باشی.البته درد و بلاش بخوره تو  سرم.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.

وای خدانکنه خدا زنو شوهرارو واسه هم‌نگه داره

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
ولی این سریال داره پطرای مجرد و ب سمت خانومای بیوه سوق میده ک ب نظرم جالب نیس 

عزیزم اشکالش چیه خوب یه پسر مجرد با زن بیوه ازدواج کنه بهتره از اينه که زناي بیوه صیغه مرداي متاهل بشن ، چطور مرداي بیوه ميرن با دختر مجرد ازدواج کنن

یچیزیو اعتراف کنم بچها😩من جدا ازاینکه شوهرم ادم زن و بچه دوس ولی انقد ضعیف و کم تحمله ک حرف تو دهنش نمیمونه و پیش همه خانواده دوس و..میشینه دردو دل میکنه دوووراز جونش اگه مرد من میدونم گریم نمیگیره😔 چون واقعا زندگی سخت کردن خونوادش اینم عرزه انچنان نداره.ریشب داشتم ب دوسم چتی میگفتم ک اگه یروزی بمیره میرم بندری میرقصم.فاز خانومهایی ک غش میکنن و..نمیدونم چیه😫اگه کسی واقعااا خستت کرده باشه میفهمی حالمو😥😢

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2706