2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای سلام.حنجره خشگله.منو یادته😂😂😂😂

سلااااممم وای یادم‌نیااار🤣🤣🤣🤣

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
2731
چ خبر؟؟خارشت خوب شد؟کجا مسافرت رفتا بودی ک دسشویش انقد..بود

سلامتییییی نینیتون خوبه که صدای منو دوس داشت خخخ

😍🤗

نه علاوه بر خارش سوزشم اضافه شده

نه داشتم تو خیابون با شوهرم‌گشت میزدیم یهو بدجور دسشویی وی اینا...

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
والا منم پیش شوهرم اب شدم ینی چی مگه همه چی بچس .خب طلا ق میگرفت اینکه خیلی بده دوزنه بودن ادم هرروز ...

نویسنده فکر کنم خیلی دوست داشت چندتا زن داشته باشه قصد فرهنگ سازی داشت

سلامتییییی نینیتون خوبه که صدای منو دوس داشت خخخ 😍🤗 نه علاوه بر خارش سوزشم اضافه شده نه داشتم ت ...

اخه گفتی،امل ـچون داییم اونا اونجا هسن😙  زندگی متاهلی واس چجوریاس😌

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2740
ولی این سریال داره پطرای مجرد و ب سمت خانومای بیوه سوق میده ک ب نظرم جالب نیس 

اون پسر نیست که یه مرد مطلقه است که زنش بخاطر مال دنیا ولش کرد و رفت

کجا سوق دادن 

.پسره هم جوون نیست  مثلا همسن و سال ستایش دیگه چهل و خورده ای 

اخه گفتی،امل ـچون داییم اونا اونجا هسن😙  زندگی متاهلی واس چجوریاس😌

امل 🤔🤔🤔

بد نی😑

گفت که خودش برای دامادش زن گرفته چون دخترش بچه دار نمیشه!!!!! 

آخی چه بد😥😥😥😥

خوشبختی یعنی یه ممد تو زندگیت داشته باشی🤩🤩🤩(اصن لامصب لذتی که تو ممد گفتن هست تو محمد نیست)
خدا لعنتشون کنه با این سریالشون. امشب با اون سکانس مزخرفِ خانم بزرگ و فردوس دلِ خانمهایی رو که مشکل ...

یجوری نشون دادن انگار اگه بچه نباشه آسمون به زمین میاد. 

بچه دار شدن به چه قیمتی اخه😑😐

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
اصولا فیلمش چرت و پرته ادمی که بچه ازدواج کرده داره  پسرش بزرگه ازدواج نمی کنه  قدیما زنا ...

مخالفم باهاتون پدرم خدا بیامرز دو تا خونه داشت ب اضافه حقوق بازنشستگی عالی ماهی 2400 مادرم دقیقا چهارماه و سیزده روز بعد فوت پدرم ب طور پنهانی ازدواج کرد و  چ استرسهای بی خودی ب من نداد ک مثلا منو اماده کنه ک بگه ازدواج کرده اخرشم هم گندش یجور خیلی بد در اومد کلا هم الان قطع رابطم باهاش و راحتم

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2706