2737
2739
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست

به نام خدا🤩

به نام کسی که شوهر خوب که بزرگترین نعمته رو بهم هدیه داده 

برای خوشحالیم هرکاری میکنه خیلی درکش بالاست اصلا تنهام نمیذاره اهل نمازه توی شغلش وجدان داره مراقب درآمدش هست تا به حرام مخلوط نشه در حق کسی بدی نمیکنه خلاصههههههه خدارو روزی هزااااار مرتبه شکرش بابت بهترین شوهر دنیا

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من واقعا خوبه خدا عمر باعزت بهش بده ساااکتو صبور و مهربون هم همسر خوبیه هم پدر خوب 

الحمدالله 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2728
خوب متین مهربون حرف گوش کن منظم مسئولیت پذیر تنبل نیس ک یهو از خواب پریدم😐

😂😂😂😂ان شاالله نصیبت شه

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️
2740
خیلی دوسم داره نمیذاره سختی بکشم مهربونه هر کاری بگم انجام میده الان ک باردار شدم همه کارا خونه رو د ...

دقیقا هدفم از تاپیک همین بود😍😍😍😍😘😘😘

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

لقمه میگیره به زور دهنم میزاره😍😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

تو دوران دوستیمون تا پولی دستش میومد برامن خرج می کرد

یه سری فقط سیصد تومن تو حسابش بود منم قبلا یه پالتورو دیده بودم خوشم اومده بود،رفته بود همونو برام خریده بود واقعا سورپرایز شدم

تازه فقط دوست بودیم

خدا حفظش بکنه خیلی هوامو داره❤