2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم . همچنین    

الان واسه پول آرایشگاه انقدر ناراحتم میگم 800 تومن خیلی زیاده.البته آرایشگاه و لباس با داماده هزینه اش .به نامزدم گفتم اولش گفت اوه چه خبره ولی بعدش بلافاصله گفت اشکال نداره ولی میخوام برم بگم در حد حنابندون آرایش کنه اونجوری 500 درمیاد 

خیلی دودلم

زندگی رو متاسفانه توی همین خرج کردن ها مبینن . همش شده چشم و هم چشمی.

من یه دوستی دارم عروسیمون تو یه ماه بود برا من غروسی گرفتن ولی من خرج های اضافی نکردم مثلا اون باغ رفت کلیپ درست کرد البوم مخصوص سفارش داد تالار گرون و ماشین سفارشی و...

ولی من رفتم باغ دوست شوهرم و ماشین خودشون و تزین کردیم و عکس و فیلمم معمولیه. همش پیشم پز میداد و میگفت فلان کردیم بسان کردیم منم راستش خوشم نمیومد از این حرفاش.الان من سه ساله عروسی کردم هم خونه خریدم هم ماشین اون نه خونه گرفته ن ماشین تازه تو یه اتاق پیش مادرشوهرشه.

خرج عروسیمون با پول شوهرم بود من میتونستم همه جیزو گرون بردارم همه پولامون تموم بشه اما مختصر گرفتیم پول کرایه خونمون زیاد بشه.

الان میگم خداروشکر خرج بی خودی نکردیم به خدا خرید عروسیم هیجی نخریدم اون همه جی گرفته بود .

خانواده شوهرم  بخدا همش میکفتن بخر خرید کن من نکردم 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2728
ما واسه بله برون شام دادیم واسه 35 نفر حدودا 350 تومن شد زرشک پلو با ران مرغ بود البته آشپز پخت میوه ...

واقعا بله برون تو تالار؟؟

ندیده بودم تا حالا

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
2738
من کاری به حلقه ندارم . ایشون میگند محضر فقط پنج میلیون شده این خیلییی عجیبه . عجیب نیست ؟

محضر پنج میلیونی بنظرم عقد صدمیلیونی میطلبه نه 10 میلیون

بنظرم اشتباه تایپی کردن

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
من یه دوستی دارم عروسیمون تو یه ماه بود برا من غروسی گرفتن ولی من خرج های اضافی نکردم مثلا اون باغ ر ...

دقیقا مثل من و دوستم. البته اون وضع شوهرش خوب بود و خونه جدا رهن کردن ولی اون موقع خیلی پز میداد ساعت نقره خریده بود و کلی خرج برای خرید عروس یعنی واقعا چیزایی که توعمرش ندیده بودو خرید میگفت مثل مادرم نمیشم از پدرم چیزی نخواست!!! حالا هروقت زنگ میزنه میگه خوشبحالت خونه داری.بالاخره ادم از یه خرج باید بزنه برای یه جا دیگه جمع کنه

نه بلهب رون خونه بود عقدو میخوایم توی تالار بگیریم ببخشید اگر بد نوشتم

آهان ایشالا خوشبخت بشی

بعد دوباره عروسی هم میگیری؟

الان واسه پول آرایشگاه انقدر ناراحتم میگم 800 تومن خیلی زیاده.البته آرایشگاه و لباس با داماده هزینه ...

منم آرایشم چونکه آشناست پونصد تومن ازم میگیره . موهامم میخواد رنگ کنه .

لباس عروس بدم میاد از پفش . نمیپوشم .

ی لباس از مزون گرفتم لمه شنی عربی نقره ای اونو می‌پوشم.

ماشین عروس بدم میاد گل بزنن .نداریم.

خلاصه در حد ی پارتی هست . جشنمون مختلط هست دعوتی هامون هم فقط درجه یک ها و دوستامون همش صد و شصت تا هسیم

کاربر قدیمی هستم.   
2706