2737
2734
عزیزم به این رقم ها توجه نکن . مهم کیفیت  زندگیت هست . منم با هزینه کم دارم ازدواج میکنم ولی ر ...

دقیقا منم همینجور ازدواج کردم حلقه امم ۴۵۰شد الانم طلای ارزون هست مگ ب مردمه

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما مرداد امسال عقد کردیم دوتا حلقه سبک ورداشتیم روهم شد هفت تومن هشتصد تومن پول محضرمون شد بعد از ...

منم همونوگفتم ازاول😄به استاتر

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2731
عزیزم به این رقم ها توجه نکن . مهم کیفیت  زندگیت هست . منم با هزینه کم دارم ازدواج میکنم ولی ر ...

منم بخدا دلم نمیاد اخه خودمم کارمندم میدونم پول به راحتی بدست نمیاد دلم نمیاد زیاد خرج کنم

ما کمتراز ۴ساله عقد کردیم خیلی هزینه هارو کم کردیم دوتا حلقه باهم شد ۱ تومن. محضر زیر ۳۰۰ تومن . خرید عقد کلا نکردم خودم همه چیو داشتم از لوازم ارایش و لباس و...

جشنم فقط جا باعروسه و بقیه خرجها باداماد نگرفتیم برای شوهرم هزینه نشه و عقدو عروسیو یکی کردیم.کل عروسی ما یه جشن بود فقط. بااین هزینه ها چه خبره انقدر هزینه تجملات کنید.

یه نشونم گرفتم که زیر ۱ شد. 

بستگی به خودت داره

من سال 96

حدود 1 تومن لباسم شد

15 تومن تالارم

انگشترو سرویسو اینا حدودا 10 تومن

ارایشگاه 600

میوه و شیرینی و یه سری وسایل اضافه برای سفره عقدو این جینگول بازیا حدود 4.5 تومن

دست گلم با یه کوچولو شوهرم ماشینم گل زد 600 تومن

کتو شلوار شوهر 200 شد

کیفو کفشم اینا هم بود یادم نیست چقدر بود دیگه خورده ریز بود

عاقدم یادم نیست چقدر گرفت ولی یادمه زیاد گرفت

2738

من فروردین عقد کردم حلقه ی شوهرم شد ۴ تومن 

حلقه ی خودم شد حدود ۹ تومن 

ساعتامون ۲ تومن 

محضر یک تومن البته توی محضر خونه نبود رفتیم تالار 

لباس واس داماد و من و کادوی سر عقد و وسایل شیرینی خوران کلن دو طرف شد ۳۵ تومن 

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗
منم بخدا دلم نمیاد اخه خودمم کارمندم میدونم پول به راحتی بدست نمیاد دلم نمیاد زیاد خرج کنم

اینایی که فقط تجملات براشون مهمه مطمن باش اصلا نمی فهمن پول چجور بدست میاد . خونه پدریشون با حسرت بزرگ شدند حالا میخوان همه حسرت عاشون شوهره جبران کنه.

من خودم یک ماه دیگ عروسیمه . از خیلییی چیزام زدم . نه اینکه پولش نداشته باشیم . اتفاقا پولش هست ولی ب این فکر میکنم که اول زندگیمون هست بجایی ک این مقدار پول الکی خرج فلان چیز کنیم . خرج زندگیمون میکنیم . زندگیمون رو خوب میسازیم.

کاربر قدیمی هستم.   

ما واسه بله برون شام دادیم واسه 35 نفر حدودا 350 تومن شد زرشک پلو با ران مرغ بود البته آشپز پخت میوه هم 100 تومن خریدیم (البته اونم یادمون رفت بیاریم واسه مهمونا) شیرینی هم خودشون 3 تا دیس آوردن دیگه ما شیرینی نخریدیم واسه عقد محضر هم رفتم سوال کردم گفتن 500 هزینه اش هستش. ما جشن توی تالار داریم میگیریم بعد از ظهر از ساعت 1تا 5 میوه و شیرینی و نوشیدنی.

کت و شلوار خریدیم برای نامزدم 1400 شد با کمربند کفششم 300 شد 

لباس منم دارم میخرم در حدود 2تومن درمیاد آرایشگاه 800 بالنز و تاج

تالار هم 2 تومن دراومد آتلیه هم 2 تومن 

البته ما عقدمون آذرماهه ولی همه رو قرار داد بستیم

برای بله برونم برام مانتو شلوار شومیز شال کیف مجلسی کیف دم دستی و کفش و چادر آوردن 

2706