1464
1411
عنوان

حالت تهوع زیاد دربارداری

127 بازدید | 24 پست

سلام خانما

من توهفته۵_۶بارداریم هستم

حالت تهوع خییییلی شدید دارم طوریکه نصفه شبا هم بیدار میشم وحالم بهم میخوره...انقدر تهوع من زیاده که سر درد شدید گرفتم...کل روز رو میفتم ونمیتونم کاری انجام بدم راهی برای بهتر شدن هست؟؟

😥😥😥😥😥

وای اینکه خیلی خوبه یعنی نی نیت داره خوب رشت میکنه گلم 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

چای زنجبیل بخور منم خیلی شدید بووووود اوف 

عزیزم زنجبیل سقط میاره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خداجونم تا تیکرم نرسیده به وسط🙏👶نی نی بزار تودلم😍                                                      من این ماه😊مامان میشم😍
1473

واسه من چیزی جواب نداد تاماه چهارم خوب شدم.. عزیزم صبوری کن چای زنجبیل و بیسکوییت ونان خشک قبل از بلند شدن از تخت... امیدوارم زودی خوب شی 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربونا میشه برای سلامتی وبه موقع دنیااومدن دخترم یه صلوات بفرستین مرررسی😘دختر قشنگم تو بهترین هدیه خدا برامن و بابایی هستی عاشقتیم😘🥰🥰😍
عزیزم زنجبیل سقط میاره  

درحد خیلی خیلی کم حالتوبهترمیکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربونا میشه برای سلامتی وبه موقع دنیااومدن دخترم یه صلوات بفرستین مرررسی😘دختر قشنگم تو بهترین هدیه خدا برامن و بابایی هستی عاشقتیم😘🥰🥰😍
واسه من چیزی جواب نداد تاماه چهارم خوب شدم.. عزیزم صبوری کن چای زنجبیل و بیسکوییت ونان خشک قبل از بل ...

وای عزیزم زنجبیل سقط میکنه جنینو براش ضرر داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
نه عزیزم اشتباه شنیدی اون دارچین

نه گلم زنجبیل گرمه و چیزای گرم برای بچه ضرر داره خوب نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کنم سر دخترم پارسال همین موقع ها اینطوری بودم خیلی بده اصلا هیچی نمی‌خورد عذاب بود صبح ها انار بگیر با نمک گ یک کم گلاب بخور من هر روز صبح آنا میخوردم آب به هم کم میکنه شدتش رو ب ای زیبایی بچه هم عالیه هردوشون من دخترم ماشاالله سفید شده مثل سیب لپ صورتی چشم خاکستری سبز......واقعا رعایت کردم و بااینکه خودم گندمی هستم و اتفاقا غلظت خون هک داشتم خدا بهم یک دختر زیبا داد فرای تصورم آنقدر ماشاالله ماشاالله سفید کسی باورش نمیشه بچه من هست البته من ژن‌ رو دارم چون دوتا از خواهرام خیلی سفید و چشم رنگین پدرم هم همچنین همسرم هم از من سفیدتر اما چشماش عسلیه

هرکاری میکنم همینه...به نظرتون قرص B6 جواب میده؟

والا منکه از اینا نخوردم چون هرکار کنی تا هفته ۱۶ هست باهات عزیزم باید صبرداشته باشی فقط

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
1476
وای عزیزم زنجبیل سقط میکنه جنینو براش ضرر داره  

اره عزیزم ولی اگه غیرقابل تحمل بود خیلی خیلی کم بخوره چون کپسول های  تهوع توش زنجبیل داره.. بازم تاکید میکنم خیلی خیلی کم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم...ولی بخدا دیگه کلافه شدم ازبس همه ساعت روز حالم بده بخصوص شبا که اصلا خواب راحت ندارم🤦‍ ...

اره متوجه ام چی میگی ولی شاید باورت نشه من میمیرم برا یه بار این مدلی شدن ولی نمیشه  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457