1464
1411
عنوان

آیا من حسودم؟

405 بازدید | 48 پست

تابستون رفته بودیم بوستان  خانما پیاده  روی میکردن  منم با شوهرم  یه دفعه دوتا  زن خوشگل و خوش  اندام  اصلا  داف   اومدن پشت شوهرم که کمک  یه سگ ولگرد افتاده  بود دنبالشون   شوهر منم   شده بود بروسلی   الان یک ماهه  دارم کابوس  میبینم

🤣دیونه حسود نیستی حساسی

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1457
1449
چسبیده  بودن به شوهرم  کمرش و گرفته بودن

واااااااااه

ميگرفتي ميكشيديش تو بغل خودت ميگفتي بيا كمر منو بگيرررررررر با عصبانيت😑😠😤

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1418
آخ من نمی دونم سگا هم  گیر داده  بودن به اونا

شانستون😂😂😂😂😂

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1469