2733
2739
عنوان

خانومایی ک ای وی اف مثبت داشتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 7576 بازدید | 52 پست
تو گفتی ولی جنین شناس تایید نميکرد میدید جنینات تا بلاست از بین میرن اصلا به حرفت گوش نمیداد 

عزیزم اگه خودت رضایت بدی قبول میکنن، سریه قبل دکترم بهم گفت بذاریم بلاست بشه چون جنینی که تا روز 5 نمونه انتقال ندی بهتره ولی باید خودتو آماده کنی چون بالاخره دارو استفاده کردی ممکنه جنینات از بین برن، منم قبول کردم ولی رفتم مرکز دکترم با جنین شناس که صحبت کرد 4 روزه انتقال دادن برام که اونم منفی شد البته

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
نمیدونم والا من بهشون گفتم میخام بلاست بشن اگ هم ازبین رفتن مهم نیس فقط بلاست میخام اونام نگه داشتن ...

نمیدونی گرید جنینات چی بود که نموندن؟

آخه منم ماه بعد انتقال دارم جنینام فریز هستن، هشت سلولی a, تو هر بسته سه تا دارم دیگه یه بستشو ذوب میکنن میترسم به بلاست نرسن، دکترم نظرش فقط بلاسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه خودت رضایت بدی قبول میکنن، سریه قبل دکترم بهم گفت بذاریم بلاست بشه چون جنینی که تا روز 5 ن ...

اما یادت باشه زینب جون هم گفت روتینش سه روزه هست و بهتره بسپاریم به جنین شناس 

اگه بلاست گرفتنش حتمی بود که دکترا ديوونه نبودن سه روزه انتقال بدن برای همه بلاست میداند 

اصلا تو مرکزی که من میرم حرف فقط حرف جنین شناسه 

بقول شما مگر اینکه بگی همه از بین رفتم رفت 

آخه چرا باید کسی همچنین ریسکی قبول کنه!!!! 

وقتی اکثر انتقال ها سه روزه هستن و کم مامان نداریم از سه روزه ها

2731
به امید خدا لطفا برام دعا کنید

چشم حتما گلم 

اگه دوست داشتی بیا تاپیک جامع ای وی اف همه یه شرایطی داریم سوالی داشتی بچه ها کمکت کنند 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94?postId=109134870

اما یادت باشه زینب جون هم گفت روتینش سه روزه هست و بهتره بسپاریم به جنین شناس  اگه بلاست گرفتن ...

درسته عزیزم ولی متاسفانه دکتر من جنین بلاست رو قبول داره میگه جنینی که به بلاست نرسه انتقال ندی خیلی بهتره

مرکزی که میرم فقط سه روزه فریز میکنن دیگه بعد از ذوب اگه دکترت بگه میذارن بلاست بشه

نمیدونی گرید جنینات چی بود که نموندن؟ آخه منم ماه بعد انتقال دارم جنینام فریز هستن، هشت سلولی a, تو ...

س تاشون هشت سلولی بی فک کنم چهارتاشونم چهارسلولی بودن ک کلا دوتا موند و بلاست شد

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
س تاشون هشت سلولی بی فک کنم چهارتاشونم چهارسلولی بودن ک کلا دوتا موند و بلاست شد

ممنون

انشاالله که خبر خوش بارداریت رو همینجا برامون بذاری💕💕💕

2740
درسته عزیزم ولی متاسفانه دکتر من جنین بلاست رو قبول داره میگه جنینی که به بلاست نرسه انتقال ندی خیلی ...

آره برا منم سه روز فریز کرد بعد شد بلاست 

توکل بخدا چی بگم هر کدوم ی روشی دارن فقط خدا امید هیچ کس رو ناامید نکنه 

ممنون انشاالله که خبر خوش بارداریت رو همینجا برامون بذاری💕💕💕

انشالله واسم دعا کنین😞

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

سلام  دوستان  من ۲ تا  جنین  بلاستوسیت گذاشتم  حتی هچینگ  روش  انجام  شده  من درخواست  کردم  که ۵ روزه باشه  و جنین شناس گفت  اگر کیفیت جنین  خوب باشه  انجام  میدیم  حالا خیلی امیدوارم  الان روز ۷ انتقال   ایشالا  خدا  همه  منتظران  دامنشون سبز کنه   یا امام حسین  خودت  نظر  کن  خیلی سختی  کشیدیم  😔

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
عزیزم طبیعیه  بری تاپیک جامع ای وی اف هم اکثر بچه ها این درد رو داشتن  منم روز هشت انتقا ...

یه سوال ، مگه توی بارداری دهانه رحم بسته نیست ؟چطور تو آی وی اف جنین رو میزارن داخل رحم درصورتیکه دهانه رحم بازه، منظورم اینه که چطور جنین نمی افته ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
میشه یکم درمورد گرید جنین توضیح بدین

تو آزمایشگاه جنینارو بر اساس تقسیمات سلولی و سرعت رشدشون درجه بندی میکنن که حالا یه سریاشون با کیفیت ترن یه سریا ضعیف تر