2737
2734
عنوان

خانومایی ک ای وی اف مثبت داشتن...

| مشاهده متن کامل بحث + 7547 بازدید | 52 پست
یه سوال ، مگه توی بارداری دهانه رحم بسته نیست ؟چطور تو آی وی اف جنین رو میزارن داخل رحم درصورتیکه ده ...

عزیزم دهانه رو باز میکنن با اسپکولم بعد جنین ها رو به عمق رحم تزریق میکنن

خب بازه در هر صورت ، نمی افتن ؟آخه تو بارداری طبیعی فکر کنم در اثر هورمونا کامل بسته میشه

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بازه در هر صورت ، نمی افتن ؟آخه تو بارداری طبیعی فکر کنم در اثر هورمونا کامل بسته میشه

نه عزیزم نمیوفتن، البته فکر کنم زینب جون بهتر بتونه جواب بده به سوالت چون من اطلاعات کامل ندارم که توضیح بدم چه جوری میشه و اینا 

فقط ميدونم نمیوفته چون تو دهانه نیستن که به عمق تزریق ميشن 

شما کجا آی وی اف کردی؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2728
نه عزیزم نمیوفتن، البته فکر کنم زینب جون بهتر بتونه جواب بده به سوالت چون من اطلاعات کامل ندارم که ت ...

ممنون بابت توضیحت 

من موسسه مهر رشت

بسلامتی عزیزم ،برای امضات صلوات فرستادم 

2738