2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812290 بازدید | 668737 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم عزیزم مرسی برای این همه حس خوبی که بهم دادی باورت میشه ۳ بار پستتو خوندم تاحالا کسی اینجو ...

عزیز دلمی خانومی. خوشحالم که حست خوبه. من واقعا به چیزایی که گفتم ایمان دارم. مرسی از دعای قشنگت نازنینم.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ببین نه زیاد نیست حتما. اون دکتره به هر حال بهتر از ما میدونه چیکار کنه. به خدا به دلم افتاده که مام ...

ببخش عزیزم انقد قشنگ نوشته بودی برام که به قسمت دوم پستت یادم رفت جواب بدم ...دکتر من دو روز پشت هم آی یو آی انجام میده بعدش میگه نیازی به نزدیکی تو خونه دیگه نیس(اما راستش من دوس داشتم بگه اقدام داشته باشیم انگاری اینطوری بیشتر خیالم راحتتر بود😁) برای رژیم پروتیین هم مرسی درست میگی عزیزم سعی می کنم همه ی اینارو رعایت کنم انشالله هممون نتیجه بگیریم الهی آمییییین❤

2728
سلام . بچه همکارم ابله مرغان نگرفته. بیماری دست  ، پا، دهان گرفته.  اینو تو سایت بهداشت ا ...

عزیزم بر اساس این چیزی که فرستادی قطعا باید دوری کرد از کسی که مبتلاش هست. هرچند احتمالش کم هست اما بهتره آدم رعایت کنه

من امروز که روز هشت انتقالم یکم کناره های رحم تیر میکشه 

یکم نگرانم کرده آخه فردا و پس فردا وقت موعدمه 

سوال :

تا وقتی آمپول پروژسترون میزنیم و شیاف میزنیم ممکنه پری نشیم؟ یعنی عقب ميندازه یا ربطی به روند طبیعی قاعدگی نداره آمپول ها اینا؟ 

یکیم اینکه: مثلا من که روز نوزده پری انتقال دادم دیگ روند قبلی چرخه قاعدگی رو باید در نظر بگیرم یا همون 14روز بعد انتقال رو میوفته موعد،؟ 

سلام عزیزم  اگر سایر فولیکول ها یک دست باشه امکان چند قلویی خیلی بالا میره ولی ضخامت باید بیش ...

سلام قربونت برم 

آره عزیزم درست شنیدم چون دکتر برای مشاورش توضیح میداد و اون خانم یادداشت می کرد تو پروندم ! نمی دونم چرا بهم قرص نداد برای ضخامت آندو! وقتی هم به مشاورش گفتم گفت عزیزم با همین ۶ تا آمپولی که دکتر از امروز تا سه شنبه برات تجویز کرده حتما آندو به ضخامت مناسب میرسه وگرنه حتما دکتر اگه صلاح میدید بهت دارو میداد...(مثل همیشه الکی توجیه می کنن 😐)درست میگی عزیزم همه چی به سونوی فردا بستگی داره فردا ساعت ۷ونیم صبح باید مرکز باشم هم یه آزمایش هورمون بدم هم اینکه بعدش سونوگرافی بشم ببینیم اوضاع چطوره.

دوستانی که پانکچر انجام دادن،میشه بگین دکترتون برا بعد پانکچر چه داروهایی براتون داده؟؟؟؟

انوکساپارین،ستروتاید،واریوپپتیل، کابرلین، مدروکسی پروژسترون، آزیترومایسین

به من اینارو داده بودن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

سلام دوستان.یه سوال داشتم.اینجا کسی هست که همسرش آمپول سینال اف استفاده کرده باشه برای بهتر شدن اسپرم؟میشه بگید اثرش خوب بوده یا بد؟

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
من امروز که روز هشت انتقالم یکم کناره های رحم تیر میکشه  یکم نگرانم کرده آخه فردا و پس فردا وق ...

عزیزم فکر کنم تا زمانیکه از پروژسترون استفاده میشه پریود نمیاد البته خیلی ام مطمئن نیستم

انشااالله که خیره❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام من رفتم مرکز  ب من ۸ تا امپول گنادوتروپین دادن ک هرروز دوتا با ی سرنگ زیرجلدی بزنم دور ناف ...

عزیزم تو عوارضش خوندم اینایی که نوشتی شاملش نیست 

فقط یه مورد که نوشته اگه زیادی مصرف شه سرگیجه مياره 

شاید خیلی استرس داری عزیزم آخه استرس سرگیجه میاره 

2706