2737
2739
عنوان

ازدواج ستایش و مهدی مظفری

| مشاهده متن کامل بحث + 2885 بازدید | 140 پست

ستایش از اولین روز از مظفری خوشش اومد غش کرد 😂😂😂 و فکر کرد مادرش میخواد واسه پسرش خواستگاریش کنه اما وقتی فهمید اشتباه فهمیده و دوست داشتنشو مخفی کرد که دوباره زندگی قبلیشو تجربه نکنه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تاپیک از دستم در رفت اصلا وقت نمیکنم پست هاتونو بخونم بخدا تا میخام به یکی جواب بدم ده نفر پست جدید گذاشتند....میخام به تک تک پستهاتون بخونم و جواب بدم .....اندکی اروم تر و صبور تر من یک اقام نه میتونم مثل شما بانوان سریع حرف بزنم نه بلدم

[QUOTE=109129982]تناسب سنی دارن ولی ستایش بچه هاش بزرگن منم باشم برا بچه م نمیپسندم ولی پسره ۴۵ ساله ...

اره چرا ربط نداره بالاخره هرشخصی سنش بالاتر میره نسبت به چندسال قبل خودش عقلش هم بیشتر میرسه

یا رب العالمین
2742
بابا بیست  سال کارکرده نخورده وبخوابه که. شمال که بود خونه و رستوران داشت

من تا وقتی که فرار کرد دیدمش دیگه ندیدم چطور بزرگ شدن 😂

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
اره چرا ربط نداره بالاخره هرشخصی سنش بالاتر میره نسبت به چندسال قبل خودش عقلش هم بیشتر میرسه

این عمومیت نداره عزیز سن و عقل هیچ ربطی از لحاظ علمی بهم ندارند ممکنه یک پسر بیست ساله از مرد شصت ساله بهتر بفهمه ولی عموما قبول داری سن مرد و تجربه مرد باید از زن بیشتر باشه چون زنها از سن عددیشون همیشه پخته هستن نسبت به مرد هم سنشون و بحث تناسب تجربه هم هست

2740
این عمومیت نداره عزیز سن و عقل هیچ ربطی از لحاظ علمی بهم ندارند ممکنه یک پسر بیست ساله از مرد شصت سا ...

منظور منو نفهمیدین من میگم یک ادم هرچی سنش بالاتر میره عقلش و درایتش بیشتر میشه تسبت به قبل ولی ممکنه ادم چهل ساله با یه بیست ساله در یه حد باشن ولی همون چهل ساله مسلما نسبت به بیست سالگی خودش رشدکرده ددر اون حدنمونده

یا رب العالمین
عاشق سربه زیری واینکه نگاهش نمیکرد جواب سلامشو میداد هی به مامانش میگفت چرا این زن اینجوره

اين جذابيتها مال دهه 30 بوده عزيزم الان داريم به سال 1400 نزديك ميشيم اون اقايي هم كه تو اين سريال نشون ميده مثلا يك هنرمند روشنفكره 

شوهر من افتخارش اينه كه من ميتونم تو جمعهاي فاميلي  بجاي اينكه مثل جاريم فكر نمايش النگوهام باشم ميشينم و با اعتماد بنفس با مردهاي فاميل در مورد اقتصاد و بورس بحث ميكنم 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
یه چیزی رو خوب نشون داده  این که فردوس با این سنش و.... میتونه باز هم از کسی خوشش بیاد  ...

اره 20 سال تنها زندگی کردن اونم با دوتا بچه فوق العاده سخته 

بعد الان همه ترکش کردن اتفاقا داره عالی نشون میده تو فیلم 

رفتار دخترش اصلا جالب نبود بله فقط دامادش منطقی رفتار کرد

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
سنش بالا رفته بود احساس تنهایی میکرد به طاهر میگفت تنهام مظفری راکه دید یاد طاهر افتاد به قول شوهرم ...

میگن یه خانمی شوهرش فوت شد

سنگ قبرسفارش دادبراش وگفت بنویسن به روی سنگ قبر غم جدایی تومرامیکشد

بعدیه مدت که فیلش یادهندوستان کردوخواست ازدواج مجددکنه

رفت نوشته روی قبررواصلاح کردونوشت

غم جدایی تو(تنهایی )مرامیکشد

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
اره 20 سال تنها زندگی کردن اونم با دوتا بچه فوق العاده سخته  بعد الان همه ترکش کردن اتفاقا دار ...

اره هیچکی نگفت تو ۲۰ سال پیش هم میتونستی شوهرکنی سر غذا تنهاش گذاشتن ورفتن اما برا پدر بزرگه دوتا نوه ها ذوق دارن که برا پیرزن کادو خریده و فیلش یاد هندوستان کرده اونم سومیش

یا رب العالمین
2706