2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر من موقع بحث بین من و خانواده اش حتی اگه حق با من باشه طرف منو نمی گیره و اصلا از اونا ناراحت نم ...

هیچ وقت با غر دعوا و تحقیر نگو،، همیشه با گریه یا توی به‌حالت دوستانه بگو 

آخه اگه مشکلش این بود که اون پسرشم با دوست دخترش ازدواج کرده مشکل اینه از اون پسرش مث سگ میترسه وگرن ...

هار نیست به حق و حقوق خودش آگاه و برا شخصیت زتش و زندگیش احترام قائل 

عزیزم درست نیس وقتی این خانوم هنوز حرفش تموم نشده بقیه سفره دل و باز کنن و بگن وااااااایییی چون تو ر ...

واقعا تو صورتت اسید پاشیدن؟کی پاشیده؟بهت اسیب هم رسید...خدا لعنتشون کنه الهی به زمین گرم بخوره کل هیکلش اسیدی بشه....

آره بخدا مامان واقعیمه. شک ندارم. اما چی بگم، اگه بدونه من دارم از یه چیز کیف می کنم، تا اون چیزو ن ...

یه خدا

توکلت به خدا باشه عزیزم

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
باشه تو خوبي

من ادعای خوب بودن ندارم.یه نگاه به خودت و حرفات بکن ببین متوجه چی میشی.من هر حرفی زدم به خودم مربوطه و صاحب تاپیک به بقیه مربووووووووط نیست😜

خدایاخوشبختی میخوام😔
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

من میفهممت عزیزم، چون خودم یه همچین مادرشوهری دارمو انقدر کاراش وحشتناکه که وقتی به کسی میگم فکر میکنن دروغ میگم

نه مشکلی با دوستی نداشت همیشه میگه اگه دختر منم ازدواج سنتی نمیکرد مثل دوتا عروسام که با پسرام دوست ...

اوه روشنفکر کی بوده مادرشوهرت 😉

معلومه خیلی غصه دخترشو میخوره 

هیچ وقت با غر دعوا و تحقیر نگو،، همیشه با گریه یا توی به‌حالت دوستانه بگو 

من ک دیگه اشتباهاتم رو کردم.غر و تحقیر و توهین...کاش از اول می دونستم و می تونستم عاقلانه رفتار کنم.حالا ب تمام کسایی ک اول راهن توصیه می کنم درست رفتار کنن

و گریزی نیست از زندگی...
2706