2733
2734
کسی نیست جواب منو بده خواهش میکنم یکی یه تیکه آبدار بگه بهشون بگم.  😂

خیلی بی محلشون و رک هم تو روشون بگو همچین غشون کشی کردین اومدین فک نمیکردم داداشتون انقد براتون مهمه اگه حرفم زدن بگو اخه اصلا زنگ نزنید خیلی برام عجیب شد 

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قط رابطه کن بخدا اونقد راحت میشی

منم قط رابطه کردم اینا آدم نمیشن بلکه روز به روز به زندگیت گند میزنن خدارو شکر کن شوهرت پشتته، منم شوهرم پشتمه و راحت قید خانواده ی عوضیشو زده

و خدایی که بشدت کافیست😍
مرسی عشقم ازته دلم دعات میکنن انشالله خیر ببینی.آخه دودل بودم اینکارو کنم یا تیکه بندازم پس همینکارو ...

فدات شم قابلی نداشت...من خودم همیشه با لبخند حرف میزنم ...شوهرم  کم محلشون میکنه اونا متلک میندازن .من بخودم نمیگیرم شیک میپوشم و میخندم و با شوهرم خیلی خوب رفتار میکنم میخان بترکن

2728

ببین اسی خودتم خیلی ضعیف و مظلومی با گرگ،گرگ باش توم بهشون بی احترامی کن و جوابشونو بده بخدا اونوقت بیشتر ازت حساب میبرن باورکن نجابته زیاد کثافته

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

الهی ب حق همین روزای عزیز ب عزای امام حسین ب ناله های دل زینب هر کسی میخاد ب عروس جماعت ظلم کنه ب زمین گرم بچسبه و سر دخترای خودش بیاد ک بفهمه داره تقاص چیو پس میده همه باهم بگین الهـــــــی آمیــــــن 

امضای خداپای تک تک آرزوهاتون 😍                            خدایابخاطر همه چی شکرت خیلی شکر 😍🥰😘
2738
شبش شوهرم پیام داد و خیلی ازم معذرت خواست و فرصت خواست ولی من میگفتم نه و ولی بازم کاری کرد کوتاه او ...

منم عروسیم تو همین تاریخ بود

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!
منم خانواده شوهرم خیلی برام مهم بود .یک سال اول مادر شوهرم خودشو کنترل کرد چون عروس قلبش تو دوران نا ...

مادرشوهر منم چون پسر بزرگش زنش تو عقد جداشده رفته روزا اول اینقدر خوب بود ولی کم کم رو کرد خودشو 

من تو دعوا بهش گفتم همینجور بودی ک عروس بزرگت از دستت فرار کرد رفت

حالاکه ذات خرابش رو شوهرتم می دونه اصلا قطع رابطه کن واقعا جوونیت وسلامتیت حیفه رو خودت کار کن من الان سی سالمه از استرس وناراحتی فشار خون بالا گرفتم همین امروز دکتر بودم گفت تو اصلا بچه دار نشی به نفعته انقدر فشارت بالاست احتمال داره تو بارداری تشنج کنی .عزیزم سلامتی که از دست رفت دیگه برنمی گرده محل بهش نزار بزار بسوزه 

2706