2733
2739
همه جور آدم پیدامیشه اما خداروشکر مادرشوهره من مهربونه و اولین بار که منو دید اینقدر قشنگ بامن صحبت ...

هر سخن جايي و هر نقطه مكاني دارد 

يادت باشه هيچ وقت وسط درد دل يكي دقيقا از خوشي همون دردت نگي 

خیلی رک بگم تقصیر خودته ک قط رابطه نمیکنی باهاشون هنوز منتظری ک تحویلت بگیرن و ازشون میترسی

اونام میگن چ عروس پوست کلفتی داریم

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم ،نگفتین سوالتونو؟

منم همین مشکل روباخانواده همسرم دارم یک سال ونیم هست عقد کردیم ولی نه خانواده من نه اون راضی نبودن البته چون ما خیلی اتیشمون داغ بودوپسرشون به کل قیدشده روزدخودشون اومدن منت کشی ولی هنوزتافرصتی گیرش بیادمیخوادجلوشوهرم خرابم کنه الان که فکرشو میکنم میبینم نه عشق و عاشقی بعدازیه زمانی عادی میشه بعضی وقتاازحرص اونا دلم میخواد همه چی رو بهم بزنم به نظر شما کاردرستی کردم عجولانه تصمیم گرفتم

یاالله یامحمدیاعلی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولاتهلکنی.
2728

مادرشوهر من زن خوبیه ولی از وقتی برادرشوهرم ازدواج کرده ابراز علاقه منو همسرم بهم خارشده رفته تو چشمش،بااینکه جاریم و برادرشوهرم فقط مونده توجمع رابطه داشته باشن ولی تا من یکم با همسرم صحبت میکنم یا میخندیم زودی ب جاریم میگه ببین چجوری با شوهرش رفتار میکنه توهم یادبگیر همینجوری کن

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
من میترسم بگم مادرشوهرم مهربونه بپرن بهم توی تاپیکی گفتم مادر شوهر من مهربون و خوبه قربون صدقم میره ...

عزیزم واسه منم این موردا پیش اومد بخدا کاربدیمو ترکوندن حتی

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

دیگه از اول میشناختیش انقد بی ابرو بوده با رابطه قبل ازدواج مخالف 

جادیتم اززدواجش سنتی بوده برا همین احترامش میزارن 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
همه جور آدم پیدامیشه اما خداروشکر مادرشوهره من مهربونه و اولین بار که منو دید اینقدر قشنگ بامن صحبت ...

الان این چی بود گفتی وسط دردودل این بنده خدا.پزشو دادی؟مگه بچه اید بخدا.

2740
[QUOTE=109122026]پول عمل بینی و کامپوزیت دندون خودش گفته بود اینکارو میکنم قبل عروسی ولی زده زیرش با ...

ما قبلا دربارش صحبت کردیم و اینجوری که شما فکر میکنی نیست بله همینقدر میشه قراره اگه بشه بعد عقد انجام بده قبل عروسی،

خودش قول داده بود خودش دوس داشت پولشم داره فقط الان یکم حرفشو داره میپیچونه که دارم روش کار میکنم 

آرامش
فامیلاشو که دیدم گفتم عجب خانواده باشخصیتی داره برعکس خودش..خلاصه حرف مهریه پیش اومد بابام گفت مثل ا ...

نکنه مادرش خل وچله ودیوانست هزار تا را واسه مخالفت وجود اینجوری شخصیت طرف زیر سوال میره  فکر کنم تازه به دوران رسیده است خیلی خودشو بالا میبینه

اوکی شکر 
اگه میخواین این  زندگی با همسرتون رو ادامه بدین باید از خانواده همسرتون تا جاییکه میتونین دوری ...

بله درست ميگيددقيقااا اگه اينكارونكنه هزارجور بيماري ميگيره يكي مثل اين خانم بود بعدچندسال افسردگي شديد داره وقرص هاي مختلف ميخوره وچندبار ازاعصاب واسترس توسينش توده زده عمل ميكنه سني هم نداره

متاسفم برای رنجی که متحمل شدی عزیزم ولی به سوال مهم دارم ازت : شما نشده خبر ببری بیاری؟ نشده حرف سن ...

مرسی گلم

حاضرم به جون پسرم که هیچکس تو دنیا به اندازه پسرم واسم بارزش نیست و اصلا دلیل زنده موندنم پسرمه، قسم بخورم که من نه تنها هیچ کار اشتباهی نکردم بلکه واسه خوشحالیش خیلی کارا کردم.. همین که ازدواج ما قطعی شد مادرشوهرم اون روی خودشو نشون داد اما من سنم کم بود متوجه نمیشدم که این رفتارا نشونه خوبی نیست..بعداز گروه خون ،بله برونم بود که اومدن درمورد مهریه و این چیزا صحبت شه، خب لابد من بله دادم که رفتیم گروه خون و بعدم بله برون و این چیزا دیگه، داشتیم پذیرایی میکردیم منم داشتم شیرینی تعارف میکردم، دیدم با لحن خیلی توهین آمیز و تحقیرآمیزی بهم میگه چقدر هووووولی بذار اول بله رو بدی بعد شیرینی تعارف کن... سر عقدم موقع بله گفتنِ شوهرم یهو با صدای بلند گفت پسر منم زیرلفظی میخواد.. موقعی که داشتیم عسل میدادیم به هم، جلو اون همه آدم میگه پسرم دو هفته پیش حموم بود پاش تمیزه بعد رو کرد به شوهرم بهش گفت با انگشت شست پات بهش عسل بده!  من هیچ تصوری از مادرشوهر بد نداشتم، اونم مادرشوهرای امروزی..فکر میکردم اون قدیما بود که مادرشوهرا بد بودن.. ساده بودم، بچه بودم، نمیفهمیدم چقدر کاراش زشته.. تو دوران عقد وقتی خونشون تنها بودم خیرسرم واسه خوشحال کردنش خونشو گردگیری کردم، اتاق پسرش که شتر با بارش گم میشد و حسابی تمیز کردم و مرتب کردم که مادرشوهرم خوشحال شه..هنوز کارم تموم نشده بود که اومد خونه و عوض تشکر بهم میگه اگه اتاق خواب منو هم تمیز میکردی چیزی ازت کم نمیشد... شاید الآن همه بریزن سرم و بهم بگن تو احمقی که واسش این کارارو کردی و خوتو بی‌ارزش کردی، ولی اگه خدایی وجود داره خودش میدونه که من فقط قصدم خوشحال کردنش بود.. بهم میگفت من مادرشوهرم و تو عروسی، پس من باید سرت سیاست داشته باشم، منو برده و زیردست میدونست و خودشو بالاتر از من و خانوادم میدید ،درحالیکه هیچکدوممون هیچ برتری خاصی نسبت به هم نداریم و هردو خانواده در یه سطحیم... میخواست من بشم بردش و اونجوری که دوست داره و طبق میل و خواسته خودش بهم شکل بده ...این چیزایی که ازش گفتم کارا و حرفای یه هفته‌‌‌ش هم نمیشه.. من 7سال عروس این خانوادم، کم کم 5 سال به صورت شبانه روزی ازش توهین و فحش و تحقیر شنیدم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

استارترعزیزم پستتو دیدم مرسی از دلداریت مهربونم...هرچند خیلی مهربونی و ناراحت نشدی از اینکه تو تاپیکت درددل کردم ولی بازم ممنونم ازت😘 خدا به هممون آرامش بده

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من داستان شما رو خوندم مقصر اصلی تمام اتفاقایی که تا الان برات افتاده خودتی شما همون چند جلسه اول رف ...

دقیقا موافقم..این ازدواج هایی که با میل و شوقِ پدر و مادر شوهر صورت میگیره هم توش کلی گلایه پیش میاد حالا وای به حال وقتی که راضی هم‌نباشن..

2706