2733
2734

با بی احترامی هم کاری از پیش نمیره جز اینکه مادر همسرتون میگن دیدید دختر خوبی نبود و همونی که میگفتم بود و به درد زندگی نمی خورد و این بحث و جدل بینوتون آتیش بیشتری به پا میکنه و بی احترامیها هم بیشتر ( این کار هیزم ریختن به آتیشه و شعله ور تر کردن کینه و نفرت بیشتره نذارین بیشتر از این کینه و نفرت بینتون باشه ). فقط کم کم دوری کنین و برای خودتون ارزش قائل باشید. امیدوارم که مشکلتون با خانواده همسرتون برطرف شه و انشالله مهرتون به دلشون بیفته و خوشبخت باشین   

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو ‌ذره ای احترام برای خودت و خانوادت قائل نبودی ک عروسشون شدی ... الانم هرکار بکنن حق دارن چون از ...

دقیقا

با اون حرف زشتی که روز خواستگاری زده (گفته دختره ایرادی داره میندازن گردنت) رسما توهین فوق العاده زشتی بهش کردن ولی بازم جواب مثبت داده!!!! عجیبه

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2728
اول اینکه وقتی بچه باشه و واسه خودتون وقت بذارید بهش نشون میدید که حتی اگر مادر هستید واسه خودتون ار ...

سلام    اگه دوست داشتید بفرمایید تاپیک مفید    "من خودم را دوست دارم "بالای صفحه  سرچ کنید میاد     ... هرچند مختص خانوم ها هست   اما اگه اطلاعات خوبی ک داری اونجا بذاری خوبه.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
با پایان داستانی که تعریف کردم هنوزم همینو میگی عزیزم؟

خیلی ناراحت شدم عزیزم ان شاالله در کنار همسرتون خوشبخت بشید 

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
2738
یکی از کارای سطحی مادرشوهرمو بگم هنگ کنی؟ 6روز بعداز عقدم، ساعت 8 صبح اومد طبقه بالای خونشون که من ...

متاسفم برای رنجی که متحمل شدی عزیزم ولی به سوال مهم دارم ازت :

شما نشده خبر ببری بیاری؟ نشده حرف سنگینی به مادرشوهرت بزنی؟ نشده غیبت کنی پشت سر خانواده شوهرت و شر درست بشه ؟ همیشه متین و موقر و عالی بودی؟ 

کالا برام سواله که اینجا چقدر عروسها فرشته هستن و مادرشوهرها هیولا...دوست دارم صادقانه جواب تون را بشنوم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

من پدر شوهرم که عالیه..مادرشوهرمم خوبه..دوستم داره و دلسوزه..خیلی وقتا ازش ناراحت شدم ولی گفتم خب مثل مادر خودم..مادره..منظوری نداره..

اما خواهرشوهرم سیاست خوبی داره..با رفتار و حرفاش تنش ایجاد میکنه و رو مادرشوهرم اثر میذاره..و فوق العاده حسود و فوضوله☹

خلاصه هر دری رو وا میکنی یکی هست که مایه ی عذاب باشه.

اسی جان باید مدارا کنی شاید خدا به راهشون آورد..نفرین نکن.آرامش داشته باش تا شرمنده بشن از رفتارشون

من با حرف ایشون موافقم... بارها و بارها برام پیش اومد همسرم از خونه مادرش اومد و عصبی بود و من هیچ ...

خیلی وقتا هم جواب بدی پسرشونو پر میکنن میاد باعات دعوا میکنه

دست ادم بسته میشه نه میتونی جواب بدی نه غیبتشونو به پسرشون کنید، اینجا دیگه سخت میشه

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

دقیقا نمونه ی این مادر شوهرو تو فامیلمون داریم 

۴ تا دختر هم داره 

باور میکنی هر ۴ تا دختراش ازدواج کردن و طلاق گرفتن 

هیچکدوم زندگی خوبی ندارن 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2706