2733
2739
بعضیا یه جوری یه کار یا حرف کوچیک مادرشوهرشون‌و بزرگ میکنن که با خودم میگم اینا اگه مادرشوهر منو داش ...

با پایان داستانی که تعریف کردم هنوزم همینو میگی عزیزم؟

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وظیفست آبجی.چشم درخدمتم💐💐💐

شما خانومی.....؟

روان شناسی خوندین..؟ 

حرفاتون خیلی آرامش بخشه...! 

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
😐😐😐😐دیگه اینا خیلی پررو هستن

بخدا چهارتا دختر حار داره 

ما با شوهرم میریم‌بیرون چون عقدیم کنار هم نیستیم 

شبا میره جیبا شوهرم میگرده ببینه از روی رسید ما کجا رفتیم چی خریدیم چندخرج کردیم 

2731
فدات شم مهربون😘❤

قربونت برم عزیژم😘😘😘😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ازهمه قشنگ ترمادرشوهرمهربونوفداکارودلسوزوعاشق منه که بچه م ۶ماهه ش داره تموم میشه هنوزندیدتش😕😡

بهتر ببینش که چی هی بگه شبیه پسرمه شبیه تو نشده یا هزارتا سرکوفت دیگه

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2740
اول اینکه وقتی بچه باشه و واسه خودتون وقت بذارید بهش نشون میدید که حتی اگر مادر هستید واسه خودتون ار ...

سلام منم از نامزدم درخواست 2چیز که قولشو داده بود و الان زده زیرش دارم میتونه انجام بده ولی نمیده چجوری متقاعدش کنم از دیروز همش سرد رفتار میکنم باهاش 

کلا همش میخواد حرف حرفه خودش باشه چجور رفتارکنم که این اخلاقشو ترک کنه

آرامش
مادر شوهر منو ببینی میگه من بچه ی دخترم رو نگه داشتم دخترم میره سرکار مامان تو هم بچتون رو نگه داره ...

بازم خوبه مامان تورو حساب میکنه این که خانواده منو جز آدما نمیدونه میگه بچه دار شدید باید فقط پیش من باشه 

اول اینکه وقتی بچه باشه و واسه خودتون وقت بذارید بهش نشون میدید که حتی اگر مادر هستید واسه خودتون ار ...

میشه وقتی گذاشتید منم لایک کنید خیلی احتیاج دارم 

از حرفاتون خوشم اومد امشب دلم خیلی گرفته بود

چون با همسرم بحثم شد اون منو یه زن بی عرضه میدونه 

یه ساعت تو بچه داری کمک نمیکنه

استارتر جان بخدا خیلی صبر داری خدا بهت ارامش بده

مادرشوهرمنم خیلی سیاست داره اما خودشو جلو همسرم میزنه به اون راه که مثلا کاری به کار من نداره 

درواقع اونجا که گفتی مادرشوهرت نگاه نمیکنه و....دقیقا انگار داشتی از مادرشوهر من تعریف میکردی

امشب اومد خونمون یهو سرشو گرفت گفتم سرت درد میکنه گفت اره گفتم چرا

دیگه جوابمو نداد و بی محلی کرد 

یا خداا...واقعا خدا ازشون نگذره.شوهرت خوبه؟

آره خوبه طرفم میگیره ولی چه فایده تا زمانی ک کنارمه هیلی خوبه ولی وقتی میره خونشون اینقدره مادره توگوشش میخونه تا بامن دعوا کنه 

بخدا شوهرم خودش مادرم میگه زنت اذیت کن تا آدم بشه

شما خانومی.....؟ روان شناسی خوندین..؟  حرفاتون خیلی آرامش بخشه...!

نه آقا هستم 

نه ارشد انرژی دارم می خونم

زن داداش بنده مشاوره ازدواج و کلا روانکاو هستن

🙏🙏🙏خوشحال میشم که صحبتهام کمی به دردتون بخوره

آقا هستم🕵️‍♂️
مادر شوهر من به زور منو وادار کرد پاگشا ادم زیادی دعوت کنه یعنی خونه ما ۴۰ نفر ادم اومدن بعد خودش من ...

یا خدا اینا چی جواب خدارو میدن

2706