2737
2739
حسودن پس خوب سوزونديشون

بخدا هرچی خودشون میخرن میان به من میگن خوب منم میگن فلان چیزه خریدم 

اوتا از حسودیشون میگن تو دروغ میگی منم گفتم دلیلی نداره دروغ بگم شب عروسیم میبینین

الانم چندماه ریخت نحسشون نمیبینم اینقدر راحتم

از اون روز تا الان دعوا و بی احترامی زیاد کردن و من ساکت شدم و فقط نفرین کردم همون کارایی که باهام ک ...

وای عزیزم خداراشکر که همسرت مرد خوبیه و میدونه حق با توس

ایششششالله خدا به مادرشوهرت عقل بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ازش نگذره این همه اذیتت کرده رابطتو خراب کرده با همسرت باعثش ایشون بوده  

امیدوارم تقاص پس بده

یهو چه تپش قلبی گرفتم اونارو نوشتم😂

استارتر ببخشید وسط تاپیک و درد دلت درمورد مشکلات خودم حرف زدم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
همه جور آدم پیدامیشه اما خداروشکر مادرشوهره من مهربونه و اولین بار که منو دید اینقدر قشنگ بامن صحبت ...

خوشبحالت عزیزم

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2731
امیدوارم تقاص پس بده یهو چه تپش قلبی گرفتم اونار نوشتم😂 استارتر ببخشید وسط تاپیک و درد دلت درم ...

الهی..

عزیزم خدا نکنه تپش قلب بگیری شما❤️🌹

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اینکه من اصلا برام مهم نیست جذب بشه نشونه چیه ؟!!! و نه میدونم دوسش دارم و نه میدونم بدم میاد نه می ...

خب شما که دل زده شدی

مادر اولین حرفی ک به داداش بزرگم زد زمان قبل عقد 

بهش گفت زن مثل گل میمونه اگر بهش نرسی پژمرده میشه ودر آخر میمیره

درست آدم انتظار داره طرف متوجه بشه 

اما بعضی ها نیاز دارن تربیت بشن

اولین کار این بتونید وادارش کنید به احترام گذاشتن 

نه با حرف و غر

با رفتارتون 

خیلی مهمه من دونه دونه بخوام بگم ممکن طول بکشه

طرز کلامتون در بدترین شرایط آروم باید بمونه

باید یاد بگیرید خونسردی خودتون و حفظ کنید 

همیشه مرتب لباس بپوشید 

باوقار صحبت کنید 

توی هیچ شرایطی حرف بد نزنید و....

اول احترامش و جلب کنید

البته قبلش دوس داشتن

......

درضمن یه هدف بذارید شاید الان دیگه مهم نباشه واستون 

اما وقتی اخلاقش بهتر شد مطمئن باشید گرم تر میشید

سعی کنید هدف بذارید که به هدفتون برسید 

سیاست اکثر موارد باصبر هست

دربرابرش سکوت نکنید همیشه اما واسه خواسته هاتون بهش مهلت زمانی بدین

مردها به تایم حساس هستن و توی مغزشون مدام یادآوری میشه ک توی این زمان باید فلان کار و انجام بدم

......

بله سرد شدین اما نمیخواد جدا شید نمیشه بذارید دیگران آرایش کنن زندگی و پس بجنگید باسیاست

آقا هستم🕵️‍♂️

اسی یه چیزی میگم اینو همیشه داشته باش، خدا جای حق نشسته و میبینه... مادرشوهرم یه بار دلمو شکست بعدش زمین گیر شد و عملکرد فلان کاری ندارم تقاص دل شکسته رو باید بدن منم تازه یتیم شدم، بهشم گفتم بعده ها گفتم که من یتیمم با یه اشکم حتی آهم عرش خدا میلرزه حالا هی غلط زیادی کنین

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
2740
بچه ها حالا شما میگین مادرشوهر من توی اقوام یکیا سراغ دارم اصن مااااااهه ولی عروسش رسما خله ، اصن ع ...

مامانم منم انقدر مهربونه ولی زن برادرم وای باید ببینی واقعا دیوونست 

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2706