2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده همسر به اندازه خودش مهمه. گاهی اوقات دو نفر که خیلی همو دوست دارن بخاطره رفتار و دخالت خانوا ...

من فکر میکردم وقتی مستقل باشم هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی بازم این بحثا ادامه داره تا همیشه

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2728
عزیزجان من منظورم ازاین پاسخ این نبود که کسی رو ناراحت کنم فقط هدفم این بودکه خواستم بگم مادرشوهره خ ...

خاهش میکنم گلم طوری نیست بالاخره هرکی یه طرز تفکری داره ولی جو نینیسایت تو تاپیکا اینطوریه مخالف بگی اذیتت میکنن برا این گفتم🌺🌺💖

اسی مادرشوهرت هممون بدن اینجا فکر کنم کسی نیست یه مادرشوهر آدمی داشته باشه همشون عقده این بیچاره ها ...

خدا همشونو لعنت کنه

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
واي ترخدا فقط نگو تو يه خونه زندگي ميكني با اون ادم كه گريه ميكنم

نه عزیزم مستقلم خداروشکر

2738
بیااین ور بازاراتیش زدم ب مالم لباس عروس فروشی بدووو بیا

خیلی باحالی😂😂😂

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
استارتر خدا صبرجمیل بهت بده......تاوقتی زنده ست زندگیت همینه......ولی سعی کن ازش دوری کنی..

باید همینکارم کنم واقعا

واى اين ديگه چه بشريه 😣

بشر نیست حیوانه

بله کامنت شمارو دیدم یه چن جور راه هست اگر راضی بشید انجام بدین اما این مسئله بیشتر ترفند زنانه می ...

بله بفرمایید چه کارایی باید انجام بدم؟

یعنی درست نیست که همش قانع باشم ؟

آرامش
فقط عنوانتو خوندم متنو نخونده قسم میخورم بدتر از مادرشوهرت هست اونم مادر شوهر منه . حالا برم بخونم

فقط ما همدیگرو درک میکنیم که چه زجرا کشیدیم با خانواده شوهر

😛😛😛 چرا درک میکنم درضمن ترفند هم زیاد یاد میدم خانما که همسر و بتونن باسیاست درستش کنن  

من دیشب تو تاپیک حس ششم کامنتتو دیدم و مشخصه که خیلییی افراطی مامانتو دوست داری وبهش وابسته ای و خانما نمیتونن اینهمه عشق همسر به مادرشونو تحمل کنن..😏   

2706