2737
2734
عنوان

گشنمه کلی چیز قاطی کردم بخورم اگه پیشنهادی دیگ دارید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 64 پست
 یا خدا😂😂 نون جونت ولی لبنیات با ماهی خوب نیس. از اون طرف گوشت و سویا همزمان با لبنیات خوب ن ...

نارادت چرا عزیزممم

درست میگی 

منم برای اینکه سرم گرم شه دارم ات و آشغالا میخورم درست میگی

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خدانکنه 😘 باعث شدی برم نون گرم کنم با کالباس خیارشور بخورم😂🤣

😂😂😂😂واسه تو سم تره آخه کالباس و خیار سور🤣🤣🤣

خب کنسرو ومیگو حذف کنی یکمم سس مایونز وادویه بزنی میشه ذرت مکزیکی

اره البته یبار سس مایونز به تن ماهی زدم باحال شد

2740

دودیقه بعد تایپک نزنی اسهال دارم م**نم توخودم  چیکار کنم ما راهکار نداریم.

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
یه آش رشته میذاشتی راحت  من همین الان یه کاسه زدم بر بدن برای پارت بعدی میخوام پفک بخورم

میخواستم ده دقیقه ای آماده شه 

نوش جونتتتت

من از امروز میخوام سالم خوری کنم ( وی همیشه این را می‌گوید) گولم نزنین 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706