2733
2739
عنوان

تخلیه سیم کارت

98 بازدید | 3 پست

یه سیم کارت دارم استفاده نکردم ازش یجورایی سوخته

اکانت تگلرام داشتم دیروز یهو ازش اومد بیرون اما اگانتم حذف تینا نشده من فکر کردم کسی سیم کارتو خریده خواسته وارد شه حساب منو پاک کرده اما از اون یکی شماره ام میتونم ببینم اکانتم با پروفایلم و اطلاعاتم هنوز هست به شمارم هم زنگ میزنم خاموشه میخوام وارد تلگرام شم تا شماره جدید بزنم کدی که میاد رو نیاز دارم بخاطر سیم کارته بهش دسترسی ندارم چیکار کنم

چطور بفهمم کسی خریدتش یانه اگ نخریدنش چطور من دوباره همونو بخرمش از سایت همراه اول گزینه ای هست بشه فهمید؟من پیدا نکردمش 

ممکنه هک شده باشم؟چرا یهو باید از اکانتم بیاد بیرون 

همراه من نصب کن 

اگه یه سیم همراه اول دیگه داری

فقط 43 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین

امکانش هست که تعلیق شده باشی 

یه کد دستوری هست که میگه چندتا سیم کارت درحال حاظر به نامت هستش  بزن گوگل  کد برات میاد 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امکانش هست که تعلیق شده باشی  یه کد دستوری هست که میگه چندتا سیم کارت درحال حاظر به نامت هستش ...

رفتم دفتر خدماتی گقت یکیه 

میخوام اونو اگ کسی نگرفته بگیرمش نمیدونم چجوری

اگرم گرفته که خاموشه کاش میتونستم راضیش کنم کد رو بده برم اکانتم شمارمو عوض کنم 

2731