2737
2739
عنوان

خواهر بیچارم😔دلم براش میسوزه😔

534 بازدید | 40 پست

خیلی دلم واسش میشوزه خواهرم و شوهرش خیلی بچه دوس دارن یدفعه حامله شد همینجوری بچش افتاد انقدر غصه خورد بعد از دوماه دوباره حامله شد الان 4ماهشه آزمایش غربالگری داده بود جوابشو گرفته گفتن احتمال ربع درصد هست که مغز بچه مشکل داشته باشه یه آزمایش دیگه دادن که دو هفته بعد جواب میدن 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرت خونریزی داشته سه ماهه اول؟ 

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
2728

انشالله سالمه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

الهی خدا به حق چهارده معصوم نظرکنه و بچه هیچیش نباشه براش دعا میکنم و صلوات میفرستم

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️
2706