2737
2739
عنوان

خواهر بیچارم😔دلم براش میسوزه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 40 پست
منم همینجور لک میدیم آزمایش غربال گری مشکوک شد نتیجش دوباره آزمایش دادم گفتن احتمال 70 درصد بچه مشکل ...

انشالا برای خواهر منم همینجوری باشه فعلا اون آزمایشی که دو میلیون هستش رو داده

انشالا برای خواهر منم همینجوری باشه فعلا اون آزمایشی که دو میلیون هستش رو داده

انشالله که سالمه برای منم همینو نوشته بودن ولی توی بیمارستان امام خمینی یه دکتری بود به اسم دکتر قطبی زاده خدا خیرش بده گفت نیاز نیست آمینو انجام بشه با سونو سه بعدی هم مشخص میشه که هزینش برامون خیلی کمتر افتاد

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آمینو خطرناکه؟

راستش دقیق نمیدونم ولی احتمال پارگی کیسه آب هست که خطر ناکه اگر خواهرتون هنوز آمینو رو انجام نداده بهش بگو حتما بیمارستان امام خمینی سر بزنه دکتر فهمیمه قطبی زاده حتما خیلی کمکش میکنه دکتر خیلی  عالی هستش من تو تلویزیون هم دیدمش حتی 

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

جواب غربالگری اول منم مشکل داشت اسپینا بیفیدانقص ه لوله عصبی جنین نمیدونم به خون ریزی ربط داره یا نه ولی سه ماه خونریزی هم داشتم دوباره نمونه گرفتن بازم مشکل داشت  تا این که سونو سه بعدی دادم فهمیدن مشکل نداره ایشالا بچه خواهرتونم سالمه 

2738
امروز انجام داده گفت که فقط خون گرفتن ازش

مطمئنی آمینو بوده؟ وقتی آمینو انجام میدی یه مقدار مایع اطراف جنین رو با یه وسیله مثل سرنگ بیرون میکشن شکم مادر زخم میشه اینا رو نداشت خواهرتون؟ 

مطمئنی آمینو بوده؟ وقتی آمینو انجام میدی یه مقدار مایع اطراف جنین رو با یه وسیله مثل سرنگ بیرون میکش ...

نه یه آزمایشی بوده که خون گرفتن ازش هزینش هم 2میلیون بوده

نه یه آزمایشی بوده که خون گرفتن ازش هزینش هم 2میلیون بوده

نمیدونم عزیزم به منم 4 سال پیش گفتن  یک و نیم بریزم تو حساب میگفتن یجور نمونه برداریه بعید میدونم یه آزمایش خون باشه فقط بیشتر تحقیق کنید عزبزم