2733
2734
این حسی بود که تو ذهنم شکل گرفت ، چراش هم نمی دونم.شاید مربوط به شی یا شخصی به عیر از این ادم باشه، ...

نمیدونم والا ..این اقا قصدش ازدواج بود ..ولی چون کارش مشخص نبود کی درست میشه من باهاش خداحافظی کردم ..ولی میبینمش ..بازم میگم امیدوارم اگر واقعا شخص خوبی نیست متوجه بشم

خخخخ متاهلم ک

😐بهش گفتی حس طرف مقابل نسبت بهت چیه

اونم گفت نیمگم ناراحت میشی😐😑خب چی میتونه باشه نظرت؟

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داشتم فک میکردم من بضی چیزارو ک میگم قشنگ در میاد همون ینی منم حس ششم دارم؟😐😑

شما حس ششم داری سعی کن قویش کنی و حتما ازش توی زندگی تسفاده کن، کتاب جاذبه رو بخون و ارش توی زندگیت استفاده کن

2742
شما حس ششم داری سعی کن قویش کنی و حتما ازش توی زندگی تسفاده کن، کتاب جاذبه رو بخون و ارش توی زندگیت ...

چرا اخه جواب منو نمیدی😑🤦🏻‍♀️

صب کلی کار دارم‌باید بخوابم

لطفا اگه امکانش هست بگو  برای منم

ارع خب.حالا بگو من کی نی نی میاد تودلم😍

تا ۹۹ صددرصد میاد تو دلت😊😘لباساشو بخر قشنگ

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
شما حس ششم داری سعی کن قویش کنی و حتما ازش توی زندگی تسفاده کن، کتاب جاذبه رو بخون و ارش توی زندگیت ...

اسم کتاب جاذبس؟

2740
جووووون😍😍😍😍 دعا کن دخترباشه

انشالله خوشگل و سالم باشه

مث توام اهل وسایل شکستن نباشه😂😂

انشالله فداتشم😂😂😂

دوستیمو قبول میکنی؟

2706