2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من چند هیچ ارتباطی با این ادم ندارم ...ولی اگر واقعا ادم خوبی نیست امیدوارم متوجه بشم 

این حسی بود که تو ذهنم شکل گرفت ، چراش هم نمی دونم.شاید مربوط به شی یا شخصی به عیر از این ادم باشه، ولی مطمینم که اون فرد مورد نظرت ادم خوبی نیس

بچه ها خیلی نامردید چرا برای من نمیگیرید😢😢😢

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2738
میترسم بگم ولی نارحت بشی عزیزم بی خیال، ولی اگه سوال دیگه ای داری بگو

فهمید دیگ

دوسش نداره😐😑

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
جان😂

داشتم فک میکردم

من بضی چیزارو ک میگم قشنگ در میاد همون

ینی منم حس ششم دارم؟😐😑

2706