2752
2734

من ماه دومه اقداممه و چن روز دیگه موعدمه یک خرداد ولی برخلاف ماه اول فقط سینه سمت چپم یکم نوکش میسوزه ،ماه اول پر از علامت بودم ولی پری اومد ،این ماه نمیدونم گرفته یا ن ،لک لانه گزینی و اینا هم نداشتم البته تخمک گذاریم ۱۹ سیکل اتفاق افتاده و امروز ۲۵ سیکلمه 

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دلم نی نی داره...گناه داره ...خوابیده  الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات

تجربه ثابت کرده اون ماهی که انتظارشو نداری یهو میاد 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من آدمی بودم ک به بچه فکر نمیکردم یه ماه جلوگیری نکردم حامله شدم ولی امروز افتادم روی خونریزی دیروزم رفتم سونو گفت ساک هست جنین نیست(بارداری پوچ)

یه حال بدی دارم الان دلم میخواد زود بچه دار شم 🥲اصلا الانم نمیدونم قراره چی به سرم بیاد

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
من آدمی بودم ک به بچه فکر نمیکردم یه ماه جلوگیری نکردم حامله شدم ولی امروز افتادم روی خونریزی دیروزم ...

چرا انقدر بارداری پوچ زیاد شده ببینم از چیه 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐

چند سال انتظار کشیدم نشد دقیقا همون ماهی که گفتم اصلا دیگه بیخیال شدم و دیگه برام مهم نیست  میزارم سر یه فرصت که پول درست حسابی بیاد دستم برم دکتر  همون ماه باردار شدم  شکر خدا 

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه: حق با شماست دوست عزیز🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈

ماهی ک باردار شدم هیچ علائمی نداشت..تو این دوسال که اقدام بودم همش فکر میکردم آدم سینه اش سفت میشه یا نمیدونم خونریزی لانه گزینی‌میکنه...اما هیچ هیچ

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
ماهی ک باردار شدم هیچ علائمی نداشت..تو این دوسال که اقدام بودم همش فکر میکردم آدم سینه اش سفت میشه ی ...

برای منم این ماه هیچی نیست نمیدونم والا 

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دلم نی نی داره...گناه داره ...خوابیده  الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات
من آدمی بودم ک به بچه فکر نمیکردم یه ماه جلوگیری نکردم حامله شدم ولی امروز افتادم روی خونریزی دیروزم ...

چی به سرت بیا عزیزم هیچی ایشالله دوباره دامنت سبز شه یه نینی سالم بغلت بگیری 

وقتی افتاد 

فولیک اسید رو شروع کن بخور چکاپم بده

دو سه ماه بعدم اقدام کن تو این دو سه ماهم خیلی به خودت برس تو پریودیات گرمی بخور کاچی بخور 

تازه رفتم مشهد پیش امام رضا زار زدم گفت دیگه تو آخرین امیدمی نشه باید برم ای وی اف ..یادمه انقد دلم شکسته بود که شوهرم افتاده بود به دست و پام که بسه گریه نکن ...جون میدی انقد گریه میکنی...ولی اصن آروم نمی‌شدم یعنی آخرین امیدم بودا

اومدم از مشهد حالت تهوع گرفتم رفتم دکتر فهمیدم باردارم شکر خدا قلبشم تشکیل شده 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
چی به سرت بیا عزیزم هیچی ایشالله دوباره دامنت سبز شه یه نینی سالم بغلت بگیری  وقتی افتاد  ...

من قبل بارداریم فولیک اسید نخوردم ممکنه براون باشه؟

من دیشب دل درد و کمردرد داشتم خونریزی داشتم نمیدونم دفع شده یا نه

دکتر گفت دوهفته دیگه بیا سونو شاید جنین تشکیل شده باشه ولی با این خونریزیم بعید میدونم

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
من قبل بارداریم فولیک اسید نخوردم ممکنه براون باشه؟ من دیشب دل درد و کمردرد داشتم خونریزی داشتم نمی ...

نمیدونم منم اون هفته بارداری پوچ داشتم دکتر بهم گفت فولیک اسید برات بنویسم اگه میخوای بمونه