2737
2734
عنوان

امشب به خاطر خیارشور گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3396 بازدید | 175 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

7صفه رفت ولی خیلیا مسخره کردن بدتر گریه کردم بعضیا درک کردن اشکم خشک شد    

آخه باید سعی کنی یادت بره حواست پرت یه چیز دیگه بشه اینجا اینقدر خیارشور خیارشور کردین منم که حامله نیستم دلم خواست 

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
آنی چای دوس ندارم😄😄😄

عشق منوچرادوست نداری؟؟ها😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2731
آخه باید سعی کنی یادت بره حواست پرت یه چیز دیگه بشه اینجا اینقدر خیارشور خیارشور کردین منم که حامله ...

من دلم خیارشیرین میخاد

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
آنی چای دوس ندارم😄😄😄

ترشی جونی رفتی ؟؟

عشق منوچرادوست نداری؟؟ها😂😂

عشقت ضرر داره کمخونی میاره ☹ بجاش عشق من بستیه ینی تو یه خاور بستنی بیار جلو من من یه شبه میخورم وایییی😋😋😋😂😂😂😂😂

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
عشقت ضرر داره کمخونی میاره ☹ بجاش عشق من بستیه ینی تو یه خاور بستنی بیار جلو من من یه شبه میخورم وای ...

وووی آلوچی خودم نخورمیچای .گوش نمیدی پس لااقل کم بخوره و بستنی شکلاتی رم بده ب من

2740
آیت الکرسی می خونم برات دوستم 

مرسی خواعرگلی

منم حامله بودم مثه شما بودم اگه چیزی ک هوس میکردم بهم نمیرسید انگارداشتم جون میدادم ازبس ک برام سخت ...

من الان حامله نیستم اینطوری ام🤣🤣🤣🤣

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
بچه ها چ وضع حرف زدنه  صفه اولو خوندم نا امید شدم از خیلیا. میگن لوسی و خدا شفات بده و این چی ...

اینجا همینطورن کلا ساز مخالفن درک میکنم اسیو من ک حامله نیستم کلا هوس یچیزی میکنم میمیرم و زنده میشم جالبیش اینه ‌ک هوس نمیکنم نمیکنم میکنمم خدا زود حاجت شکممو میده

اینجا همینطورن کلا ساز مخالفن درک میکنم اسیو من ک حامله نیستم کلا هوس یچیزی میکنم میمیرم و زنده میشم ...

اره بخدا منم باردار نیستم تاحالا هم نشدم.

ولی ی وقتایی نزدیک عادت ماهانه ک میشم بدجور هوس چیزی میکنم، یبار لواشک یبار توت فرنگی یبار پفک و غیره،،،

کلا ادمای اینجا واسه خودشون وکیلن واسه بقیه قاضی.

کارای بیخود خودشون خوبه،کارای بقیه چرت .

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
اره بخدا منم باردار نیستم تاحالا هم نشدم. ولی ی وقتایی نزدیک عادت ماهانه ک میشم بدجور هوس چیزی میکن ...

دقیقا حالا خودشون در واقعیت هوس یچیز کنن زمین و زمانو بهم میدوزنا خشتک شوهرشونو سرشون میکنن🤣🤣

معلومه کی توهین میکنه .بخون دقیقا چندتا فحش دادی .شعورنداری که ب ویار ی زن حامله هم گیر میدی و حسودی ...

کاربر محترم لطفا ادب را رعایت کنید درصورت تکرار مجدد دسترسیتون به سایت بسته 

2706