2733
2734
عنوان

امشب به خاطر خیارشور گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 175 پست
بیشعور تویی نفهم چراتوهین یمکنی یه کم شعور داشته باش درست حرف بزن خاک برسرت بااین تربیتت توگشمو بیرو ...

کاربر محترم لطفا ادب را رعایت کنید درصورت تکرار مجدد دسترسیتون به سایت بسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۷ صفحه رفت واسه خیار شوووووووور؟؟؟ اونوقت من چند شب پیش دلم گرفته بود تاپیک زدم یکم گریه کنم به زور ...

😔😔😔😔😔😔😔💔💙💙💙عزیزم

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
پس چرا من تو بارداری هوس هیچی نمیکردم😡😡😡من غیرطبیعی ام ،یا شما که واسه خیارشور اشکتون در میاد؟است ...

منم تاالان چیزی هوس نکردم همسرم میگه چراهوس نمیکنی برم بگیرم پس منم طبیعیم ،انگارتودلش مونده خخخخخ

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
2728
منم تاالان چیزی هوس نکردم همسرم میگه چراهوس نمیکنی برم بگیرم پس منم طبیعیم ،انگارتودلش مونده خخخخخ

با این اوصاف شوهرای ما جز بندگان برگزیده هستن 😄الکی خودت رو بزن به هوس کردن😂😂بگو هوسدونم خراب بوده ،یهو درست شده😂

اره  ، درست میگی  منم گریه کردم ولی از همسرم قایم کردم نفهمه الان دارم با دهن نفس میکشم ...

عین من😂گریه ک میکنم مث چی مجبورم با دهن باز نفس بکشم 

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2740
با این اوصاف شوهرای ما جز بندگان برگزیده هستن 😄الکی خودت رو بزن به هوس کردن😂😂بگو هوسدونم خراب بود ...

خخخخخ دیگه اخراشم رفتم هفته ۳۹ فایده نداره عزیزم

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
تو از اولین پستت هرچی دلت خواست گفتی حالا ادعای فرهنگت میشه؟ تو دهات شما فقط فوش بلدن نه؟منم گفتم کل ...

ببین یه ذره فکرکن بعدحرف بزن من توتاپیک کسی یگه نظردادم به توهم ربطی نداشت دخالت کردی اگه بنابه دخالتم بود استاتر باید میکرد نه توفوضول لطفا زیپیت

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)
کاربر محترم لطفا ادب را رعایت کنید درصورت تکرار مجدد دسترسیتون به سایت بسته 

شمابه اون خانم تذکر دادی یافقط منو میبینی اون اول فحش دادمن جوابشو دادم

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)