2752
2734
عنوان

امشب به خاطر خیارشور گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3396 بازدید | 175 پست
اصلا از لوس بازيا كسي لذت نميبره هااا از شدتش بكاه😐🙄

عزیزم خیلیا اینطورن منم بارداربودم چنان گریه میکردم برا چیزای که هوس میکردم یهو از خواب بیدار میشدم نصف شب هوس یه میوه ای میکردم همش خودخوری میکردم تا فردا آیا پیدا بشه یا نه اگه پیدانمیشد واویلا

من کاربری ماماندوتادخترنازم کاربریم هرکاری کردم نیاومد بالا....

خوشبحالتون من رو بچه اولم چشامو میبستم رو میوه ها میرفتم چون شوهرم بیکار شده بود وضع مالی بدی داشتیم خیلی بد 

برای خوب شدن حال دلم لطفا یه صلوات بفرستید با دل پاکتون 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۷ صفحه رفت واسه خیار شوووووووور؟؟؟

اونوقت من چند شب پیش دلم گرفته بود تاپیک زدم یکم گریه کنم به زور رفت صفحه دو منم تا صبح با همون چندتا پست گریه کردم

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
خدانکنه به هر حال ممنونم  یکم حالم بهتر شد اینجا گفتم  حداقل چند نفر درکم کردن

حالا هم بخواب چشمای مامان کوچولومون حیفه ان شاءالله صب می ری میخری

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم.نمیدونم از روزی که خط های بالا رو نوشتم چند روز و ماه و سال گذشته فقط خواستم بگم تو کوچه ماهم عروسی شد🙃💃🏻مرسی خدا خوش اومدی دونه انارم 
صدا منم تازه درآوردی من حالیم نیس لوبیاموخوام

😭😭😭 باورت میشه بخدا امشب تو گلدون لوبیا چشم بلبلی خودم کاشتم ک درومد زود تا تازه و شیره بخورم😋😐😂😂

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 

بچه ها چ وضع حرف زدنه 

صفه اولو خوندم نا امید شدم از خیلیا.

میگن لوسی و خدا شفات بده و این چیزا.

بابا بنده خدا بارداره .ادم سوی چشش میره برای ویار و هوسی ک میکنه.

استارتر جونم خیلی ناراحت شدم برات.

حالا یکم از اون خیار شورات بردار، سعی کن بیشتر ریز تراشو ور داری .

بعد فردا ب شوهرت بکو برات بیاره 

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
عزیزم خیلیا اینطورن منم بارداربودم چنان گریه میکردم برا چیزای که هوس میکردم یهو از خواب بیدار میشدم ...

واقعا؟چه سخت بوده ،من که هوس هیچی نکردم ،الان یادم اومد کهفقط دلم یه بادجون بی دونه ی شیرین خواست ،که اونم هرچی شوهرم بادمجون خرید تلللخ و پر دونه بود😑😑البته براش گریه نکردم...

خوشبحالتون من رو بچه اولم چشامو میبستم رو میوه ها میرفتم چون شوهرم بیکار شده بود وضع مالی بدی داشتیم ...

اخی عزیزم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
😭😭😭 باورت میشه بخدا امشب تو گلدون لوبیا چشم بلبلی خودم کاشتم ک درومد زود تا تازه و شیره بخورم😋😐 ...

دل منومیسوزونی صبرکن اصلا من دارم چایی میخورم دلت بسوزه😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
۷ صفحه رفت واسه خیار شوووووووور؟؟؟ اونوقت من چند شب پیش دلم گرفته بود تاپیک زدم یکم گریه کنم به زور ...

7صفه رفت ولی خیلیا مسخره کردن بدتر گریه کردم

بعضیا درک کردن اشکم خشک شد  

2706