2737
2734
عنوان

سوتی بزرگ پیش فامیل شوهر😐 آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 62811 بازدید | 496 پست
این سوتی نیست، سوتی اینه؛ 👇 برادر شوهرم  یه مغازه زده بود ولی مشتری زیاد نداشت و کم رونق ب ...

😂😂😂😂😂سوالم اینه ک بعد واکنش تو چی بود؟؟؟؟

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

منم همیشه با عموی بزرگ سوهرم دست میدم دستشو میبوسم اونم سرمو میبوسه. ودایی بزرگ شوهرم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزرگتربن ظلم ما در حق قرآن گزینشی عمل کردن به قرآنه.بزرگترین ظلم ما به اهل بیت اینه که تو سختی ها یا ...

یک سری بزرگنمایی ها و قلوها باعث میشه از اصل یک چیزی دور بشیم زمانی قوم عرب در جاهلیت کامل به سر میبردند و حتی از لحاظ نظافت هم مشکل داشتند فکر میکنید پیامبر برای چی فرمودند قبل از نماز وضوع بگیرن مردم چون حداقل به واسطه دین اونها رو مجبور کنه نظافت رو رعایت کنند خیلی موارد دیگه مثل حجاب اون موقع مردم صحرا نشین عرب به علت اینکه زن ها اصلا به پوشش اهمیت نمی دادند حتی گاهی وقتا اندام جنسیشون هم معلوم بوده و خیلی مورد تجاوز قرار میگرفتن پس پیامبر درست میگفته حجاب در اون زمان مصونیت بوده زمانی اعراب به دختران خودشون هم رحم نمی کردند همین الانش هم به عرب ها میگیم ملخ خور دیگه چه انتظاری دارید 1400 سال پیش چی باید می بوده

بعد یک سری روایت های در حد افسانه هست و بدتر قداست یک سری موارد رو از بین میبره

من  با عموهای شوهرم روبوسی میکنم مگه چه اشکال داره عموی اون عموی من و بچمم هست دیگه البته شاید شما از خانواده خیلی مذهبی باشین که این چیزا تو خانوادتون زشته ولی ما یه چیز خیلی معمولی و عادیه این کار بینمون

2731
بچه ها بریزین سرم یه بار ی مهمونی بودیم رسیدیم دایی شوهرم(مجرده)درو وا کرد و یکی یکی همه سلام احوال ...

وا مگر چیکار کردی هیچم بد نیست مجرد باشه چرا دیدتون اینجوریه به جایی که دیدتون به این باشه که یک مرد رو میبوسید دیدتون این باشه که دارید با یک فامیل روبوسی میکنید و دارید به هم ادای احترام میکنید

وای😂😁😂😂 همکار بابات یا یهو به ذهنش اومده که این دختر نامحرمه یا میخواسته دست بندازتت😅😈

نه خیلی جدی بود  قصدش  ارشاد بود 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740
وا مگر چیکار کردی هیچم بد نیست مجرد باشه چرا دیدتون اینجوریه به جایی که دیدتون به این باشه که یک مرد ...

خب دیگه دوروبریای ما اینجورین

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
یک سری بزرگنمایی ها و قلوها باعث میشه از اصل یک چیزی دور بشیم زمانی قوم عرب در جاهلیت کامل به سر میب ...

طبق نظر شما قرآن و روایات منحصر به دوران خود رسول الله هست.

سوره نور رو مطالعه کنید بانو.نمیگم روایات چون بله بعضی ها دلیل مستحکم ندارن.اما بعضی.میگم قرآن که نکته اشتراک تموم اعصار و دوره هاست

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

من عاشق اون کسایی ام که تازه مسلمون شدن.چون با شناخت کامل اومدن تو این راه.دنبال سفسطه نیستن.البته خودشون اغلب چنین نظری ندارن و میگن کاش ما از اول مسلمون بودیم.اما خب .مسلمون شناسنامه ای بودن هم مکافاته

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
طبق نظر شما قرآن و روایات منحصر به دوران خود رسول الله هست. سوره نور رو مطالعه کنید بانو.نمیگم روای ...

قران تفاسیر مختلفی داره 

من از اونایی نیستم ک میگن مهم دله اما برخی موارد دیگه واقعا اگر تفسیر درست از قران داشته باشیم می بینیم که اسلام دین کاملی هست و برای بستن دست و پا نبوده بلکه کاملا برعکس باعث رشد بوده

اگر پیامبر الان بود نمیگفت شما صد لا خودتو بپوشون میری ی مسابقه جهانی که همین مسئله پوشش برات بشه یک محدودیت و نتونی به درجات بالا برسی اون موقع به زن ها گفت حجاب داشته باشید که اعراب وحشی بهتون تجاوز نکنند خیلی موارد دیگه هم هست که الان واسه اینکه تاپیک این بنده خدا نترکه نمیگم یکیش مسئله کشف حجاب که بازش نمیکنم

من عاشق اون کسایی ام که تازه مسلمون شدن.چون با شناخت کامل اومدن تو این راه.دنبال سفسطه نیستن.البته خ ...

اگر صدجد قبل هم مسلمون بودی الان هم تقدیرت اینه که مسلمون باشی

تو ایران اگر کسی نخواد با ی مسلمون ازدواج کنه معمولا نمیره مسلمون بشه

2706