2733
2734
عنوان

سوتی بزرگ پیش فامیل شوهر😐 آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 62917 بازدید | 496 پست
اگر صدجد قبل هم مسلمون بودی الان هم تقدیرت اینه که مسلمون باشی تو ایران اگر کسی نخواد با ی مسلمون ا ...

من به تناسخ اعتقاد ندارم.منظورم هم ایران نبود.فرانسه.آمریکا.بوسنی.اوناییکه با شناخت مسلمون شدن

راست میگید تاپیک بنده خدا میترکه

اما یه آیه از قرآن براتون میگم.این آیه خود قرآنه که برخی از آیات پیچیده اند  و مردم عادی از فهمیدن آن عاجزند و نیاز به تفسیر دارند اما بعضی دیگر کاملا واضح هستن و مردم عادی هم اون رو میفهمن

آیات مربوط به حجاب و کلا مربوط به احکام جزو این دسته از آیاتن

شان نزول فقط مربوط به دوران جاهلیت نیست.تو هر دوره ای پوشش برای زن مصونیته.این تعلیم قرآنه.تحریف نکنید

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
وای چه فاجعه شوهرت نکشتت نگی بهش یو اگه نفهمیده وای وحشتناکککککککککککککک

نه همون موقع بهش گفتم با خنده گفتم با میلاد دست دادم 

گفت اونم مثل داداشم ازین به بعد خاستی دست بده باهاش 

ولی من فقط با برادر شوهرم که مجرده دست میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم با عموی شوهرم دست میدم چی میشه :| با ریش سفیدای تایفشون کلا دست میدم

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

منم اوایل عقدم توی باغی بود رفتم کنار پدرشوهرم باهاش روبوسی کردم یهو دایی شوهرم رو دیدم به تیر روبوسی داشتم میرفتم سمتش دستمم گرفته بودم باهاش دست بدم پدرشوهرم کشیدم گفت کفشت کثیف میشه بیا اینور وایسا بعد یهو یادم افتاد هنوزم از خجالت اب میشم.

قران تفاسیر مختلفی داره  من از اونایی نیستم ک میگن مهم دله اما برخی موارد دیگه واقعا اگر تفسیر ...

رسول الله نیست.ولی نائب دارن.اصلا تداوم امامت واسه همین چیزاست.که احکام رو طبق مسائل روز تبیین کنن.البته اگر به امامت و ولایت قائل باشید.پاسخ پرسش های شما مسئله امامت و ولایته

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
امشب سر سفره خونه مامانم بودیم پسرعمومم بود مامانم داشت درمورد یه شخصی  صحبت میکرد که فلانی دم ...

واای مگه حوله نمیپیچه دور خودش 😳

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!
نمیدونم چرا همش فکر میکنم عمو و دایی اون و خاله و عمه ی من باید محرم باشن خداییش درستش هم همین بودا ...

همچین آبرو ریزیی منم کردم، اما عموی شوهرم دستشو نیاورد جلو و گفت عمو جون به زنعمو دست بده، دستم همینجوری رو‌هوا مونده بود،،، و دلیل اشتباهم این بود که مامان و بابای من پسرعمو و‌دخترعمو هستن و عموهای بابام به مامانم محرمن،،، و‌ منم طبق عادت فکر میکردم عموی شوهر محرمه،،،،،، هیچی دیگه تازه قهر کردم رفتم تو اتاق و اصرار داشتم که اون محرمه و‌قصدش ضایع کردن من بوده، دیگه شوهرم ‌و مادرشوهرم توجیهم کردن، ولی تا آخر مهمونی روم نشد از اتاق بیرون بیام

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

دقیقا منم دفعه اول این کار رو کردم تازه قبول هم نمیکردم نامحرمه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706