2737
2739
عنوان

سوتی بزرگ پیش فامیل شوهر😐 آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 62791 بازدید | 496 پست
چه عیبی داره مثلا من حتی باهاشون روبوسی هم میکنم اصلا هم روشنفکر نمیدونم خودمو اونم خاله عمه منو ببی ...

ببین دوستم اگه روشنفکر نمیدونی پس بهتره بگم اگه خدارو قبول داری این حرف خداست ک نا محرم نامحرمه و باید رعایت بشه و گناهه اگه دست نامحرم بهم بخوره و غیره 

حالا یه سریا حرف خدارم قبول ندارن چیزی ک تو قران اومده و حتما گناه براشون نوشته میشه و باید جواب بدن 😊 الانم من کاری ندارم ک دست بدن یا ندن وظیفم بود امر ب معروف کنم و خودمو روشنفکر جلوه ندم دیگه یه سریا قبول ندارن پس حرف خدارو قبول ندارن و اهمیت نمیدن چون من ک نگفتم خدا اینارو گفته😊 شما ام هرجور ک راحتید 😊

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم یه دفعه ، حواسم نبود، موقع احوالپرسی با برادرشوهرم دستمو دراز کردم، اونم دست داد، بعد یه آن متوجه شدم و از خجالت آب شدم

از اون به بعد برادرشوهرم هر وقت منو میبینه، دست دراز میکنه دست بده😓😓

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2728

من راهنمایی بودم خیلی هم فکر میکردم بزرگم و خانوم. یه بار یکی از آشنا های بابام که روحانی بود من و بابام رو دید. اومد به من دست بده من خیلی تعجب کردم از این کارش بهش گفتم من به شما دست نمی‌دم شما نامحرمید، شما که روحانی هستید رعایت نکنید وای بحال بقیه. 

اصلا هنوزم برام عجیبه که رفتم براش رو منبر اما چون کوچیک بودم هم بابام خوشش اومد و هم اون آقاهه خندید و گفت آفرین

بابا نی سایتیا چه مسلمونن واقعا یه دست دادن بیمنظور و انقد گنده کردین نه به اون تاپیکای مثبت ۱۸ ک همه میزنن میگن مگه چیه نه به این بابا بیخیال 😁

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2738

بزرگتربن ظلم ما در حق قرآن گزینشی عمل کردن به قرآنه.بزرگترین ظلم ما به اهل بیت اینه که تو سختی ها یادشون میفتیم.مریض میشیم میگیم یا زهرا ولی نمیدونیم همین زهرا خودشو از نابینا ی نامحرم میپوشوند.یا وقت شهادت دغدغه اشون این بود که چه تابوتی استفاده کنن که برآمدگی های بدنشون مشخص نباشه.روشن فکری عالیه ولی باور کنید بعضی چیزا نشونه روشن فکری نیست.تمسخره دین و عقیده اس.اسلام یه رکن مهمش محرم و نامحرمه .استاتر عزیزم.اولا خیلی خوبه که این وضعیت رو سوتی دونستی.ثانیا خدا روسفیدت کنه غصه نخور😍😍

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
این سوتی نیست، سوتی اینه؛ 👇 برادر شوهرم  یه مغازه زده بود ولی مشتری زیاد نداشت و کم رونق ب ...

وای خدا😐😐😐😐😂😂

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

خخخ منم یه بار فکر کردم دایی شوهرمه ولی پسرخاله شوهرم بود بهش دست دادم شبیه همن اخه

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن ۹۹/۹/۸یه روز زود تر از همه به آرزوم برسم

پسردایی من دوسه سال کوچیکترمه،همبازی بودیم ولی همیشه فقط پس کله ش میزدم هیچوقت اهل دست دادن و اینا نبودیم

تازه عقد کرده بودم با شوهرم دیدیمش تو خیابون مثه خر دستمو دراز کردم دست دادم باش

اولین بار بوداااا اولین بار باید جلو شوهرم باشه😐

سوژه ی شوهرم شدم حتی الان بعد۶ سال

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

بچه ها بریزین سرم

یه بار ی مهمونی بودیم رسیدیم دایی شوهرم(مجرده)درو وا کرد و یکی یکی همه سلام احوالپرسی کردن باش باهمه روبوسی کرد آخرین نفر من بودم گفت بیا توروهم بوس کنم حسودیت نشه🥴🥴🥴

منه خنگ هم نمیدونستم چ غلطی کنم😥منم رفتم جلو😂🥴🥴🥴🥴

شاااانس اوردم شوهرم داشت ماشینو پارک میکرد وگرنه همونجا با داس میکشتم😂😂😂

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
2706