2733
2734
عنوان

حس مزخرفی دارم

129 بازدید | 18 پست

یه دختر ۱۹سالم که سه ساله متاهلم زندگی و شوهرمو دوست دارم اما نمی‌دونم چرا اون حس ارضای روحی و ندارم احساس میکنم این حجم از استرس برا سن من زیاده دغدغه زندگی متاهلی رو دوشم سنگینی می‌کنه نمی‌خوام ناشکری کنم خدا قهرش بگیره ولی همش حسم میگه من الان باید دنبالو درسو دانشکام می‌بودم نه دغدغه حامله شدن و غذا پختن و جم و جور کردن زندگی و میداشتم نمی‌دونم چجوری حسمو توصیف کنم من خستم دلم میخواد دوباره بشم همون دختری ک دست ب سیاه سفید نمی‌زد کسی ازاش نمی‌داد نگرانی و غصه حرف و کارای مادرشوهرو خواهرشوهرو نداشت .کسی درکم میکنه؟🥲

صددرصد

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیازی به امضا نمیبینم چون کسی ک معنی چیزی رو ندونه و یا از درک و گنجایش فهمش خارجه بهتره که چیزی ننویسیم اینجوری ب شعور خود توهین و بی ادبی نمیکنیم و به شعور مخاطب نیز و اینک من همه انسانها ادمها کرد و لر و فارس و ترک و همه و همه ادمایی ایرانی و از هر قوم و ملیت و مذهب و سنت ها زبان ها و لهجه ها رو دوس دارم عاشق ایران و ایرانی هستم همینک ایرانی باشند کافیست ... مطلب بعدی اگر در تبادل نظری کسی با من هم نظر بود ک اوکی ولی اگر مخالف نظر من بود اگر زیر ۳۲ سال سن داشت بهتره ریپ نزنه چون عادت ندارم ریپ هارو وقت بذارم و بخونم و در جوابش اگ اختلاف نظر داشتیم باهاش بحث کنم و دو اینک اگ هم موافق و هم نظر بودیم ب خاطر دلیل اول ک گفتم چون ریپ ها رو نمیبینم و نمیخونم برا ارامش خودم چون اولویت زندگیم و مهمترین چیز در زندگیم و مهمترین خط قرمز و امن زندگیم ارامشمه ناراحت نشید و ب دل نگیرید و ب عنوان بی احترامی تلقی نکنید و ایک اگر در تایپیکی نظری میدم فقط دارم با خود استارتر تبادل نظر میکنم اگر نظرم رو ک مخالف بودی بهتره اصلا ندید بگیری و ریپ نزنی و با بحث و جنگ و جدل حرفتو ب کرسی نشونی و سعی در تحمیلش ب دیگران نکنی امیدوارم معنی کل خرفامو ک با یک جمله خیلی کوتاه چندکلمه ای ک میشد گفت رو ب اندازه طومار بازش کردم گرفتی؟؟؟؟😉 پس بهتره با رعایت قوانین زندگی بهتری رو در کنار همدیگه داشته باشیم حداقل در مجازی بر خلاف واقعی🫠تنکسسسس
2731

حق داری 

واقعا هم الان باید به فکر درس و دانشگاه میبودی نه دغدغه شوهر و بچه و خانواده شوهر

ولی خب به هر حال اتفاقیه که افتاده الان حفظ زندگیت مهم تره. سعی کن شوهرتو راضی کنی درستو ادامه بدی تا یکم روحیت بهتر بشه

عزیزم درسته سخته ولی خب هر دوره ای سختی های خودشو داره ، به فرض الان مجرد بودی ، میگفتی کی بشه برم سر خونه زندگی خودم عاشق بشم و این چیزا

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
حق داری  واقعا هم الان باید به فکر درس و دانشگاه میبودی نه دغدغه شوهر و بچه و خانواده شوهر ول ...

شوهر راضی بود دانشگاه فردوسی قبول شدم بعدش دیگه نشد ک برم.اره فعلا چیزی ک مهمه همین حفظ زندگیه امیدوارم حالم خوب شه

2706